O Axians v Česku

Poskytujeme komplexní ICT služby

Naším posláním je zlepšovat životy lidí a organizací tím, že vedeme naše zákazníky do digitální budoucnosti. Zákazníci těží z našich inovativních řešení na míru a široké síti partnerství.

usmívající se žena pracuje na pc a má sluchátka

Naše mise

The best of ICT with a human touch

Na globálním a neustále se měnícím trhu využíváme naše hluboké IT znalosti, abychom našim zákazníkům pomohli růst a uspět. Podporujeme je při řízení komplexních procesů digitální transformace a poskytujeme IT služby v mnoha odvětvích – vždy na míru konkrétním potřebám.

Společnosti Axians v České republice

 • Axians Czech Republic s.r.o.

  Od 18. září 2023 se z S&T CZ stává Axians – změnila se ale pouze značka, pod kterou s vámi spolupracujeme. Vše ostatní zůstává stejné – od smluv a bankovního spojení až po kvalitu služeb, na kterou jste zvyklí.
  VÍCE O SPOLEČNOSTI
 • Axians ICT CZ, s.r.o.

  Již více než 10 let pomáháme firmám v České republice zvládat složité digitální změny a úspěšně se přizpůsobit rychlému technologickému tempu. Věříme, že lidé a firmy mohou dosáhnout skvělých výsledků, zejména když spolupracují. Naším cílem je poskytovat služby a řešení na míru a s lidským přístupem. Jednoduše „The best of ICT with a human touch“.
  Více o společnosti
 • > MLD. CZK
  OBRAT
 • ikona - tři panáčci
  Zaměstnanců
 • ikona - budova
  POBOČEK
 • ikona - dlaň vzhůru a nad ní ozubené kolečko vyjadřující technologie
  SERVISNÍCH STŘEDISEK

Reference našich zákazníků


Managed Services Bankovnictví a pojišťovnictví

Poskytujeme komplexní Managed Print Services Komerční bance

Komerční banka se v roce 2015 rozhodla přesunout starost o tiskové prostředí na externí dodavatele. KB do té doby pořizovala tiskárny i spotřební materiál do svého vlastnictví. Jen záruční a pozáruční servis byl zajišťován externě.
Více
SAP Průmysl

Komplexní implementace řešení SAP ve společnosti MAGNA Automotive Stity s.r.o

Společnost MAGNA Automotive, výrobce komponentů pro automobilový průmysl, řešila komplexní výměnu ERP systému. Původní ERP systém již nebyl schopen zajišťovat moderní požadavky na automotive procesy, a to především v oblasti výroby a logistiky.
Více
Smart Factory Průmysl

Automatická deklarace výroby v závodě FAURECIA, Plazy

FAURECIA INTERIOR SYSTEMS BOHEMIA s.r.o., člen koncernu FAURECIA jednoho z předních výrobců Automotive dílů realizoval systém automatické deklarace výroby pro technologický soubor vstřikovna. Provedli jsme kompletní dodávku systému na klíč (HW, SW, montáže), a to s více než 20letými zkušenostmi v daném segmentu průmyslu.
Více
Cloud & Data Center Infrastructure

Implementace řešení dHCI ve společnosti Porsche Česká republika s.r.o.

Společnosti Porsche ČR rostly nároky na infrastrukturu, přičemž stávající řešení už nebylo dostačující. Proto jsme obnovili hardware i software a implementovali inteligentní platformu dHCI, která v současnosti patří mezi nejpokročilejší řešení na trhu.
Více
SAP Průmysl

Bezpapírová výroba v praxi aneb další kroky k Průmyslu 4.0 ve společnosti Dormer Pramet

Společnost Dormer Pramet se intenzivně zabývá inovacemi a optimalizací svých procesů. Pro řízení celé společnosti včetně výroby využívá systém SAP a již delší dobu se zabývala myšlenkou na další digitalizaci výroby. Specialisté společnosti společně s našimi odborníky připravili podrobný koncept, kde všechny oblasti zmapovali a navrhli řešení.
Více
Kybernetická bezpečnost

Audit kybernetické bezpečnosti u Elektrotrans a.s.

ELEKTROTRANS a.s. je společnost patřící mezi jedničky na českém trhu v zajišťování komplexních služeb v oblasti přenosu a distribuce elektrické energie. Tato pozice klade vysoké nároky na bezpečnost celé IT infrastruktury společnosti. Elektrotrans jsme pomohli tuto infrastrukturu zkontrolovat pomocí penetračních testů a bezpečnostního auditu.
Více
Kybernetická bezpečnost

Kontrola infrastrukturních prvků pro Schaltag

Axians provedla externí penetrační testy se zaměřením především na hraniční infrastrukturní prvky. Poté následovalo také testování webových aplikací. Součástí testu bylo využití brute force útoku na přihlašovací údaje zaměstnanců. V rámci testování webových aplikací došlo k automatizovanému testu, který byl následován ručním testováním
Více
Kybernetická bezpečnost

Penetrační testování pro Ministerstvo spravedlnosti ČR

Ministerstvo spravedlnosti ČR spolupracuje s Axians na ochraně své infrastruktury. Axians provedl napříč ministerstvem testy ke zjištění slabých míst a zajištění ochrany aplikací.
Více
Managed Services

Service desk pro české prostředí ThermoFisher

Axians poskytla společnosti Thermo Fisher Scientific podporu při převzetí služby Service desk do domácího prostředí. Služba se skládá z 3-6 lidí včetně dedikovaného Service Delivery Managera, kteří se starají o více než 1000 uživatelů stanic.
Více

Axians je součástí společnosti VINCI Energies

Svět se stále mění a VINCI Energies usiluje o zvýšení kvality každodenního života.

Na stránky VINCI Energies
 • BN. €
 • ZAMĚSTNANCŮ
 • ZEMÍ

Přidej se k nám

Kariéra

Naše poslání „The best of ICT with a human touch“ pro nás znamená především to, že technologie  vedou k úspěšnému cíli jen tehdy, pokud pracujeme týmově, s vysokou kompetencí a přesvědčením. Pomáhat našim klientům s digitální transformací nás zkrátka baví.

 • usmívající se žena s brýlemi
  Profesionalita
 • muž leží na houpací síti a pracuje na notebooku
  Stabilita
 • skupinka kolegů stojí u stolu na firemním večírku
  Přátelství