ODVĚTVÍ

Logistika

Když cesta je cíl.

Pro rychlé a kvalitní služby

Zákazníci v e-commerce – koncoví i B2B uživatelé – očekávají krátké dodací lhůty a vysokou kvalitu služeb. Pomůžeme vám odstranit slabé články logistického řetězce, které by mohly mít zásadní dopad na včasnou distribuci zboží, a to v automobilové, železniční, letecké i v námořní dopravě.

Řešení pro vaše výzvy:

eLogisitka | LKW

Implementujeme systémy, které vám zajistí a optimálně naplánují nakládky či zohlední plán ve vazbě na dopravní situaci. Můžete zvolit řešení typu eVjezdy – kontrolovaný vjezd a výjezd do areálu nejen u nákladní a osobní dopravy, ale i autobusové dopravy a hromadného zmapování cestujících.

VÍCE

Řízení zranitelností

Naše portfolio služeb pro řízení zranitelností spojuje špičkové nástroje, odborné znalosti a procesy šité na míru Vaší organizaci, abyste mohli účinně chránit svá digitální aktiva.

Více

Zavedení systému řízení informační bezpečnosti

Získejte kvalitní bezpečnostní rámec pro zabezpečení informací a soulad s předpisy a standardy díky naší expertní implementaci ISMS. Zvýšení ochrany, snadné získání certifikace a aktivní řízení rizik s naší nepřetržitou podporou, pro bezpečné a prosperující podnikání.

Více

Zabezpečená síť SD-WAN

Pomůžeme vám s nasazením komplexního řešení. Naši certifikovaní experti navrhnou a nasadí bezpečnou SD-WAN na míru požadavkům vašeho podniku.

Více

Rychle, bezchybně a hospodárně

Pokročilé technologie přinášejí náskok, který je výhodou nejen v prostředí silné konkurence. Ať už se jedná o automatizaci, sledovací systémy, datovou analytiku, nebo chytrá IoT řešení, s Axians překonáte všechny digitální výzvy a můžete se plně soustředit na své podnikání.

Jak vám můžeme pomoci?

  • Kliknutím na tlačítko “ODESLAT” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.