ODVĚTVÍ

Bankovnictví a pojišťovnictví

Bezpečné a agilní.

V digitální době není místo pro zastaralé postupy

Rychlý vývoj digitalizace se odráží i v bankovním sektoru a ve službách, které klientům nabízí. Všechny důležité operace probíhají online a lidé i organizace pracují se svými účty, aniž by museli osobně navštívit banku nebo finančního poradce. S nárůstem klientského komfortu se zvyšuje i potřeba zajištění bezpečnosti, inovací a efektivity procesů.

Řešení pro vaše výzvy:

Axians Security Operations Center

Komplexní sady řešení kybernetické bezpečnosti, která jsou šitá na míru Vaší společnosti. Od našeho plně spravovaného SOC, přes bezpečnostní monitoring, až po LightSOC (AXIEM), finančně nenáročné řešení zaměřující se na nejvýznamnější hrozby.

Více

Penetrační testování

Odborný tým zkušených etických hackerů, kteří jsou schopni realizovat širokou škálu různých penetračních testů. Naše služby penetračního testování jsou přizpůsobíme na míru Vašim potřebám.

Více

Řízení zranitelností

Naše portfolio služeb pro řízení zranitelností spojuje špičkové nástroje, odborné znalosti a procesy šité na míru Vaší organizaci, abyste mohli účinně chránit svá digitální aktiva.

Více

Naplňte přání zákazníků i nároky regulací sektoru

S vysokou mírou digitalizace zákazníci očekávají individuální komunikaci a intuitivní využívání služeb. Příjemná uživatelská zkušenost je cestou k udržení konkurenční výhody v tomto vysoce regulovaném odvětví. Klíč se nachází v technologii, která pomáhá shromažďovat data, vytvářet analýzy, standardizovat procesy a také minimalizovat riziko nedodržování předpisů.

Jak vám můžeme pomoci?

  • Kliknutím na tlačítko “ODESLAT” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.