ODVĚTVÍ

Vzdělávání a výzkum

Digitalizace jako součást efektivního vzdělávání.

Svět a technologie se mění, důležitost vzdělávání zůstává

Přinášíme inovativní technologie pro podporu vzdělávání a vytvoření inteligentního kampusu; od Wi-Fi přes řešení virtuálních kampusů až po umělou inteligenci ve vzdělávání. Trend digitalizace školství využívá technologie při výuce, ale také při správě univerzit, které se tak mohou spolehnout na infrastrukturu ICT pro optimální organizaci života a práce na akademické půdě.

Řešení pro vaše výzvy:

Zabezpečená síť SD-WAN

Pomůžeme vám s nasazením komplexního řešení. Naši certifikovaní experti navrhnou a nasadí bezpečnou SD-WAN na míru požadavkům vašeho podniku.

Více

Zavedení systému řízení informační bezpečnosti

Získejte kvalitní bezpečnostní rámec pro zabezpečení informací a soulad s předpisy a standardy díky naší expertní implementaci ISMS. Zvýšení ochrany, snadné získání certifikace a aktivní řízení rizik s naší nepřetržitou podporou, pro bezpečné a prosperující podnikání.

Více

Řízení zranitelnosti

Naše portfolio služeb pro řízení zranitelností spojuje špičkové nástroje, odborné znalosti a procesy šité na míru Vaší organizaci, abyste mohli účinně chránit svá digitální aktiva.

Více

Studenti jsou naše budoucnost

Proto se podílíme na rozšiřování a zvyšování dostupnosti kvalitního studia a výzkumu. Mobilita, flexibilita, nepřetržitý přístup ke vzdělávacím materiálům a organizačním procesům, stejně jako bezpečná správa a distribuce velkého množství dat jsou pro vzdělávací organizace zásadní. Řešení ICT pomáhá účinně doplňovat a v některých případech dokonce propagovat nové pracovní a výukové metody.

Zveme vás na prohlídku po Axians Smart Campus

Poznejte místo, kde se moderní technologie prolínají s každodenním životem studentů a vytvářejí příležitost naplno rozvíjet jejich znalosti a talenty. Inteligentní kampus představuje přístup k informacím za pomoci virtuálních technologií i umělé inteligence a posouvá budoucnost vzdělávání na novou úroveň.

Jak vám můžeme pomoci?

  • Kliknutím na tlačítko “ODESLAT” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.