Cesta k udržitelnějšímu světu

Jednou z našich základních hodnot je solidarita (staráme se o druhé). Nejedná se pouze o prázdnou frázi, ale o naše vnitřní přesvědčení, které máme každý den na paměti a které se odráží ve všech našich činnostech.

Je to způsob myšlení a životní směr

Společenskou odpovědnost, kterou by měla převzít každá firma, si plně uvědomujeme a přistupujeme k ní svědomitě a s respektem. Vybrali jsme si udržitelný směr, což se prolíná všemi aktivitami naší společnosti. Aktivně se podílíme na zlepšování prostředí kolem nás. Díky našemu odpovědnému přístupu je Axians držitelem certifikace ISO 14001 (Environmental Management System).

Ekologická řešení pro budoucnost

Naše služby a technologie pomáhají šetřit vodou i energiemi a snižovat znečištění životního prostředí. Spolu s našimi partnery dodáváme řešení udržitelná pro budoucnost.

Pomáháme a podporujeme

Během celého roku podáváme pomocnou ruku a pomáháme těm, kteří to potřebují. Zapojujeme se do mnoha charitativních akcí – běháme pro dobrou věc, sbíráme použité oblečení a hračky pro dětský domov, získáváme peníze na splnění přání seniorů nebo podporujeme útulky pro zvířata. Naši kolegové mají srdce na správném místě.

I malá změna má velký význam

Věříme, že na detailech záleží, protože společně mají velkou sílu. Proto přemýšlíme o všem, co děláme – od uvážených nákupů produktů, po jejichž spotřebě nezůstávají zbytečné odpady, až po ekologické požadavky na naše kancelářské budovy.

Udržitelné životní prostředí

Podporujeme ekologii a zdravý životní styl, vysazujeme stromy a účastníme se úklidových akcí. Pokud je to možné, vyzýváme naše kolegy, aby se vydali do práce na kole nebo pěšky. Začali jsme s tím v roce 2020, kdy jsme tímto způsobem našlapali více než 20 000 km, a v loňském roce 2023 jsme pokračovali se stejným cílem.

Skupina VINCI Energies, jejíž součástí je i Axians, jedná v souladu se směrnicemi skupiny VINCI, včetně Etického kodexu, Kodexu chování či Protikorupčnho kodexu chování. Věříme totiž, že v neustále rostoucí skupině je důležité, abychom dodržovali a předávali naše etické zásady.

Přečtěte si více o nás a našich aktivitách:

28 července 2022 Axians

V žebříčku TOP 100 ICT společností jsme si polepšili o 12 pozic!

Rosteme a jsme rádi, že jsme to i letos potvrdili v publikaci TOP 100 českých ICT firem.
Více
14 ledna 2022 Axians

2021 z pohledu Corporate Social Responsibility

Corporate Social Responsibility, lidsky řečeno odpovědnost vůči společnosti – je téma, na které v Axians myslíme každý den. Vždy, když se začátkem roku ohlednéme za rokem minulým, hřeje nás u srdce.  a
Více
28 června 2021 Axians

V TOP 100 ICT společností jsme si polepšili o 10 pozic!

Rosteme a jsme rádi, že jsme to letos potvrdili v publikaci TOP 100 českých ICT firem.
Více
Axians

Axians ICT CZ má certifikaci ISO 27001

Společnost Axians ICT CZ získala certifikát ČSN ISO/IEC 27001:2013. Rozsáhlý informační bezpečnostní audit společnosti provedla prestižní certifikační společnost TAYLLORCOX s.r.o.
Více
Axians

Axians má nové prostory v Brně

Společnost Axians redtoo s.r.o., která je ICT brandem celosvětového koncernu VINCI, se stěhuje do nového! Již na začátku srpna přivítají zbrusu nové prostory bývalé brněnské Zbrojovky svého prvního nájemce.
Více