ODVĚTVÍ

Průmysl

Budoucnost průmyslu začíná dnes.

Průmysl stojí před řadou výzev od zvýšení konkurenceschopnosti až po neustálý tlak na udržitelnost.

Průmyslové podniky, které se aktivně účastní probíhající transformace a modernizace odvětví, dokážou nejen držet krok, ale získávají výrazný náskok. Technologie umožňují zefektivnit výrobní procesy, snížit emise CO2 nebo zabezpečit infrastrukturu celého odvětví.

Naše služby pro vaše výzvy:

Vyhodnocování efektivity výroby

Poskytujeme komplexní řešení pro vyhodnocování efektivity výroby. Naše portfolio zahrnuje systémy pro monitorování a vyhodnocování produkčních a technologických dat, SPC moduly a sledování výrobní a strojní efektivity včetně parametrů OEE. Dále nabízíme APS systémy, výrobní WorkFlow řešení, HMI/SCADA aplikace a zakázkový software. Naše řešení vám umožní optimalizovat výrobní procesy a dosáhnout vyšší efektivity ve vaší firmě.

VÍCE

Elektronická bezpečnost práce

Naše inovativní řešení v oblasti elektronické bezpečnosti práce přinášejí moderní způsob řízení pohybu lidí ve výrobním prostředí. Sledujeme a kontrolujeme pracovní podmínky, včetně výrobního prostředí a testujeme elektrostatickou odolnost. Využíváme technologie IoT a mobilních zařízení pro bezpapírovou evidenci práce.

VÍCE

Řešení Infor pro výrobu

V oblasti průmyslového sektoru nabízíme komplexní služby spojené s platformou Infor. Pomáháme našim zákazníkům z různých oblastí jako je výroba potravin a nápojů, diskrétní průmyslová výroba či oděvní a obuvnický průmysl. Využíváme integrované ERP jádro a cloudová řešení spolu s produkty od Infor, abychom poskytli špičkové řešení  zahrnující optimalizaci procesů, zvyšování efektivity a inovativní řízení podnikových procesů.

VÍCE

Řešení SAP pro výrobu

Naše řešení SAP pro výrobu je synonymem pro automatizaci logistiky, výroby a údržby. S propojením SAPu na výrobní a logistická zařízení, včetně dotykových kiosků, MES a IoT technologií, nabízíme inovativní a efektivní řešení pro optimalizaci vašich výrobních procesů. Využíváme moderní technologie, jako jsou RFID a čárové kódy, a poskytujeme integraci EDI komunikace s vašimi partnery.

VÍCE

Penetrační testování

Odborný tým zkušených etických hackerů, kteří jsou schopni realizovat širokou škálu různých penetračních testů. Naše služby penetračního testování jsou přizpůsobíme na míru vašim potřebám.

Více

Hodnocení stavu kybernetické bezpečnosti a strategie

Jdeme nad rámec pouhé analýzy, identifikujeme rizika a vytváříme robustní strategii kybernetické bezpečnosti na míru vašim potřebám, čímž zajistíme, že vaše cesta k bezpečné kybernetické budoucnosti bude jasná a účelná.

Více

Nízkonákladová cesta digitalizace

Pro mnoho společností je nahrazení starších zařízení novými technologiemi velmi obtížné, často dokonce nereálné. Pomůžeme vám zapojit se do digitální transformace, ať už máte jakékoli vybavení. Společně najdeme ideální řešení v souladu s vašimi cíli i možnostmi.

Jak vám můžeme pomoci?

  • Kliknutím na tlačítko “ODESLAT” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.