KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST

Hodnocení stavu kybernetické bezpečnosti a návrh strategie

Odhalíme rizika kybernetických hrozeb a navrhneme strategii pro vaši kybernetickou bezpečnost.

Zvyšte svoji kybernetickou bezpečnost hodnocením jejího stavu a implementací vhodné strategie

Služba hodnocení stavu kybernetické bezpečnosti a návrh strategie přinese vaší organizaci důkladné a komplexní posouzení kybernetické bezpečnosti v kritických dimenzích. Specializujeme se na poskytování nejmodernějších IT a technologických řešení pro podniky a organizace a zajišťujeme, abychom ochránili vaše digitální aktiva v maximální míře. Kompletní hodnocení kybernetické bezpečnosti zahrnuje pět klíčových oblastí, z nichž každá má zásadní význam pro kybernetickou bezpečnost vaší organizace.

 • Endpoint security
 • Identity Management
 • Network Security
 • Security Monitoring a Detekce
 • Dodatečné bezpečnostní služby
 • Ucelený pohled na kybernetickou bezpečnost ve Vaší organizaci
 • Hodnocení hlavních oblastí kybernetické bezpečnosti
 • Identifikace slabých míst a doporučení pro jejich odstranění
 • Strategický dokument a určení priorit pro další rozvoj kybernetické bezpečnosti
 • NEZÁVISLÝ VHLED V KRÁTKÉM ČASE A NÁZOR NEZATÍŽENÝ „PROFESNÍ SLEPOTOU“

Výsledkem této bezpečnostní služby není jen vyhodnocení současného stavu vaší kybernetické bezpečnosti. Připravíme vám komplexní bezpečnostní strategii pečlivě vypracovanou na míru vašim potřebám. Provedeme vás spletitým terénem kybernetické bezpečnosti a navrhneme další klíčové kroky k posílení vaší digitální obrany. 

Maturity model kybernetické bezpečnosti od Axians

Náš vlastní maturity model kybernetické bezpečnosti zahrnuje pět různých úrovní zabezpečení od základní ochrany až po pokročilou odolnost. Tento model, zahrnující pět oblastí hodnocení zmíněných výše, nám slouží jako kompas v celém procesu hodnocení. Nejenže umožní zhodnotit vaši současnou situaci, ale také určuje směr vašeho postupu směrem k posílení kybernetické bezpečnosti.

Postupujeme podle mezinárodních standardů.

Naši metodiku doplňujeme celosvětově uznávanými bezpečnostními standardy, jako je řada NIST SP-800 a řada ISO/IEC 27000. Tato syntéza odborných znalostí a standardů zajišťuje komplexní hodnocení a strategické směřování, které obstojí i proti těm nejsložitějším hrozbám.

Proč je to důležité?

 • Optimalizace zdrojů: Zaměřte své úsilí díky našemu detailnímu hodnocení tam, kde je to nejdůležitější a nejpřínosnější.
 • Systematické řešení problémů: Přistupujte k problémům kybernetické bezpečnosti systematicky a s jasně stanovenou strategií.
 • Informované rozhodování: Poskytněte svému vedení podklady pro kritická rozhodnutí v oblasti kybernetické bezpečnosti.
 • Identifikace rizik: Odhalte a prioritizujte nejzranitelnější oblasti vaší organizace a efektivně spravujte rizika kybernetických hrozeb.
 • Přehled o technologickém prostředí: Získejte komplexní přehled o bezpečnostních řešeních, nových technologiích a trendech.
 • Finanční přehled: Pochopte finanční aspekty spojené s posílením vaší kybernetické bezpečnosti.

Produktový list

Hodnocení stavu kybernetické bezpečnosti a návrh strategie

Reference našich zákazníků

Kybernetická bezpečnost

Audit kybernetické bezpečnosti u Elektrotrans a.s.

ELEKTROTRANS a.s. je společnost patřící mezi jedničky na českém trhu v zajišťování komplexních služeb v oblasti přenosu a distribuce elektrické energie. Tato pozice klade vysoké nároky na bezpečnost celé IT infrastruktury společnosti. Elektrotrans jsme pomohli tuto infrastrukturu zkontrolovat pomocí penetračních testů a bezpečnostního auditu.
Více
Kybernetická bezpečnost

Kontrola infrastrukturních prvků pro Schaltag

Axians provedla externí penetrační testy se zaměřením především na hraniční infrastrukturní prvky. Poté následovalo také testování webových aplikací. Součástí testu bylo využití brute force útoku na přihlašovací údaje zaměstnanců. V rámci testování webových aplikací došlo k automatizovanému testu, který byl následován ručním testováním
Více
Kybernetická bezpečnost

Penetrační testování pro Ministerstvo spravedlnosti ČR

Ministerstvo spravedlnosti ČR spolupracuje s Axians na ochraně své infrastruktury. Axians provedl napříč ministerstvem testy ke zjištění slabých míst a zajištění ochrany aplikací.
Více

Jak vám můžeme pomoci?

Máte projekt? Otázku? Zaujalo vás naše řešení? Kontaktujte nezávazně naše experty a my se vám co nejdříve ozveme.

 • Kliknutím na tlačítko “ODESLAT” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.