SAP Services

Váš spolehlivý partner pro SAP řešení.

Řešení SAP

Jako dlouholetý SAP partner v ČR i celém středoevropském regionu vám můžeme nabídnout jeden z nejzkušenějších týmů SAP specialistů. S naším týmem expertů na SAP S/4 ERP řešení vám nabízíme nejen technické nastavení systému, ale také podporu při procesních změnách, optimalizaci postupů a implementaci nejlepších českých i mezinárodních best practices.

V Axians se zaměřujeme na služby s přidanou hodnotou. Kromě standardních SAP řešení a konzultačních služeb vyvíjíme také speciální SAP řešení na míru.

S čím vám můžeme pomoci:

 • Implementujeme SAP řešení v cloudu i onpremise
 • Podpora roll-outů
 • SAP S/4HANA migrace a upgrady
 • Integrace SAP s procesy, aplikacemi a partnery
 • Poradenství, podpora a rozvoj
 • Vývoj řešení na míru
 • Outsourcing SAP provozu
 • Dodávka subskripcí a SAP licencí

Naše SAP služby

 • SAP-S4/HANA-icon

  SAP S4/HANA

  Pomůžeme optimalizovat procesy implementací SAP S/4 ERP řešení, a to v cloudu nebo on-premise. Navrhneme a dodáme potřebnou subskripci nebo SAP licence i infrastrukturu. Podpoříme vás při roll-outu od mateřské společnosti i při zakládání vaší pobočky v zahraničí.

 • Migrace a upgrady

  Zajistíme pro vás přechod na SAP S/4 HANA – migrací, nebo brownfield či greenfield implementací. Provedeme migrace mezi lokacemi nebo platformami, upgrady SAP aplikací i souvisejícího prostředí. Dodáme sizing včetně návrhu konkrétních technologií.

 • Podpora a rozvoj

  Podpoříme provoz vašeho SAP řešení. Zajistíme helpdesk, poradenství, audity, školení a rozvoj v běžném provozu i při změnách. Poskytneme outsourcing provozu SAP S/4 HANA cloud řešení nebo u vás našimi specialisty.

 • Digitální kancelář

  Schvalování a vytěžování došlých faktur, elektronický oběh dokumentů, správa smluv. Kokpit pro kompletaci a distribuci vydaných faktur. DMS. Portál pro obchodní partnery. Napojení na credit check, nespolehlivé plátce v CZ i SK, VIES i další registry.

 • Automatizace logistiky, výroby a údržby

  Propojení SAPu na výrobní a logistická zařízení, dotykové kiosky, MES, IoT. Využití RFID a čárových kódů. EDI komunikace s partnery.

 • Řešení pro HR

  Digitalizace HR, mj. rozesílání zašifrovaných výplatních pásek e-mailem, portál pro zaměstnance, SAP SuccessFactors, eDocházka, integrace přístupových, docházkových a vjezdových systémů.

 • Inovativní řešení pro digitalizaci (digitální kancelář, bezpapírová výroba, automatizace logistiky)
 • Podpora pro celé SAP prostředí od A do Z od jednoho partnera
 • V Axians sázíme na dlouhodobé partnerství
 • bohaté zkušenosti v oblastech výroby, automotive, engineering a managed services

Jsme certifikovaným partnerem SAP

Managed Services Bankovnictví a pojišťovnictví

Poskytujeme komplexní Managed Print Services Komerční bance

Komerční banka se v roce 2015 rozhodla přesunout starost o tiskové prostředí na externí dodavatele. KB do té doby pořizovala tiskárny i spotřební materiál do svého vlastnictví. Jen záruční a pozáruční servis byl zajišťován externě.
Více
SAP Průmysl

Komplexní implementace řešení SAP ve společnosti MAGNA Automotive Stity s.r.o

Společnost MAGNA Automotive, výrobce komponentů pro automobilový průmysl, řešila komplexní výměnu ERP systému. Původní ERP systém již nebyl schopen zajišťovat moderní požadavky na automotive procesy, a to především v oblasti výroby a logistiky.
Více
Smart Factory Průmysl

Automatická deklarace výroby v závodě FAURECIA, Plazy

FAURECIA INTERIOR SYSTEMS BOHEMIA s.r.o., člen koncernu FAURECIA jednoho z předních výrobců Automotive dílů realizoval systém automatické deklarace výroby pro technologický soubor vstřikovna. Provedli jsme kompletní dodávku systému na klíč (HW, SW, montáže), a to s více než 20letými zkušenostmi v daném segmentu průmyslu.
Více
Cloud & Data Center Infrastructure

Implementace řešení dHCI ve společnosti Porsche Česká republika s.r.o.

Společnosti Porsche ČR rostly nároky na infrastrukturu, přičemž stávající řešení už nebylo dostačující. Proto jsme obnovili hardware i software a implementovali inteligentní platformu dHCI, která v současnosti patří mezi nejpokročilejší řešení na trhu.
Více
SAP Průmysl

Bezpapírová výroba v praxi aneb další kroky k Průmyslu 4.0 ve společnosti Dormer Pramet

Společnost Dormer Pramet se intenzivně zabývá inovacemi a optimalizací svých procesů. Pro řízení celé společnosti včetně výroby využívá systém SAP a již delší dobu se zabývala myšlenkou na další digitalizaci výroby. Specialisté společnosti společně s našimi odborníky připravili podrobný koncept, kde všechny oblasti zmapovali a navrhli řešení.
Více
Kybernetická bezpečnost

Audit kybernetické bezpečnosti u Elektrotrans a.s.

ELEKTROTRANS a.s. je společnost patřící mezi jedničky na českém trhu v zajišťování komplexních služeb v oblasti přenosu a distribuce elektrické energie. Tato pozice klade vysoké nároky na bezpečnost celé IT infrastruktury společnosti. Elektrotrans jsme pomohli tuto infrastrukturu zkontrolovat pomocí penetračních testů a bezpečnostního auditu.
Více
Kybernetická bezpečnost

Kontrola infrastrukturních prvků pro Schaltag

Axians provedla externí penetrační testy se zaměřením především na hraniční infrastrukturní prvky. Poté následovalo také testování webových aplikací. Součástí testu bylo využití brute force útoku na přihlašovací údaje zaměstnanců. V rámci testování webových aplikací došlo k automatizovanému testu, který byl následován ručním testováním
Více
Kybernetická bezpečnost

Penetrační testování pro Ministerstvo spravedlnosti ČR

Ministerstvo spravedlnosti ČR spolupracuje s Axians na ochraně své infrastruktury. Axians provedl napříč ministerstvem testy ke zjištění slabých míst a zajištění ochrany aplikací.
Více
Managed Services

Service desk pro české prostředí ThermoFisher

Axians poskytla společnosti Thermo Fisher Scientific podporu při převzetí služby Service desk do domácího prostředí. Služba se skládá z 3-6 lidí včetně dedikovaného Service Delivery Managera, kteří se starají o více než 1000 uživatelů stanic.
Více

S čím vám můžeme pomoci?

Máte projekt? Nějakou otázku? Zajímají vás naše řešení? Kontaktujte nezávazně naše experty skrze kontaktní formulář níže a my se vám co nejdříve ozveme. 

 • Kliknutím na tlačítko “ODESLAT” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.