ODVĚTVÍ

Obchod

Pro nejlepší zákaznickou zkušenost – online i offline.

Personalizace prodejních a komunikačních kanálů

Pro maloobchodníky se e-commerce stává stále významnějším distribučním kanálem, zákazníci však rádi plynule přecházejí mezi online a offline nakupováním. Digitální technologie umožňují používat data způsobem, který propojí a sladí oba kanály tak, aby dokázaly naplnit potřeby a přání zákazníka.

Řešení pro vaše výzvy

Hodnocení stavu kybernetické bezpečnosti a strategie

Jdeme nad rámec pouhé analýzy, identifikujeme rizika a vytváříme robustní strategii kybernetické bezpečnosti na míru Vašim potřebám, čímž zajistíme, že Vaše cesta k bezpečné kybernetické budoucnosti bude jasná a účelná.

Více

Správa IT služeb

Naším cílem je umožnit vám se plně soustředit na podnikání s vědomím, že je o vaše IT dobře postaráno. O incidenty a požadavky se staráme rychle, spolehlivě a hlavně bezpečně. Zároveň aktivně monitorujeme vaše IT prostředí, abychom vám co nejvíce usnadnili každodenní provoz.

Více

Síťová automatizace

Výběr správných nástrojů pro automatizaci sítě je klíčový. Určuje schopnosti a efektivitu řešení. Na základě jasného porozumění vašemu stávajícímu prostředí a stanoveným cílům automatizace vás povedeme při objevování řešení šitých na míru vašim potřebám.

VÍCE

Informační systémy na každém kroku

Digitalizace a informační systémy jsou hnací silou výkonnosti v celém maloobchodním řetězci od nákupních center a parkovišť přes kanceláře až po logistická centra. Společnost Axians navrhne takové řešení, které vám pomůže zvládnout všechny digitální výzvy na vaší cestě.

Jak vám můžeme pomoci?

  • Kliknutím na tlačítko “ODESLAT” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.