Kybernetická bezpečnost

Zabezpečte a ochraňte před digitálními útoky IT, srdce vaší společnosti.

Ochrana pro citlivá data, IT infrastrukturu i uživatele

Nabízíme široké portfolio služeb a projektů v oblasti kybernetické bezpečnosti a navrhneme optimální řešení právě pro vás.
Zajistíme vám snížení bezpečnostního rizika a plnou podporu našich odborníků na kybernetickou bezpečnost.

Ať už se jedná o identifikaci rychlých řešení za dostupnou cenu, nebo o komplexní a dlouhodobou strategii kybernetické bezpečnosti připravenou na míru vaši společnosti, s námi získáte jistotu a vysoký stupeň zabezpečení pro svá cenná data a IT infrastrukturu.

Naše služby v oblasti kybernetické bezpečnosti

Pozdvihněte správu bezpečnosti na vyšší úroveň s Axians. Zajístíme vám snížení bezpečnostího rizika a plnou podporu našich odborníků na kybernetickou bezpečnost.

  • Ověřený proces detekce a zvládání bezpečnostních incidentů
  • Snížená doba reakce na bezpečnostní události a incidenty
  • Vysoká nákladová efektivita díky řešení bezpečnostních rizik podle priorit
  • Dodržování bezpečnostních standardů, zákonů a politik podniku i osvědčených postupů IT (CIS Benchmark)
  • ikona - tři panáčci
    KNOW-HOW ODBORNÍKŮ NA KYBERNETICKOU BEZPEČNOST BEZ VYSOKÝCH NÁKLADŮ NA NÁBORY A ŠKOLENÍ

Reference našich zákazníků

Kybernetická bezpečnost

Audit kybernetické bezpečnosti u Elektrotrans a.s.

ELEKTROTRANS a.s. je společnost patřící mezi jedničky na českém trhu v zajišťování komplexních služeb v oblasti přenosu a distribuce elektrické energie. Tato pozice klade vysoké nároky na bezpečnost celé IT infrastruktury společnosti. Elektrotrans jsme pomohli tuto infrastrukturu zkontrolovat pomocí penetračních testů a bezpečnostního auditu.
Více
Kybernetická bezpečnost

Kontrola infrastrukturních prvků pro Schaltag

Axians provedla externí penetrační testy se zaměřením především na hraniční infrastrukturní prvky. Poté následovalo také testování webových aplikací. Součástí testu bylo využití brute force útoku na přihlašovací údaje zaměstnanců. V rámci testování webových aplikací došlo k automatizovanému testu, který byl následován ručním testováním
Více
Kybernetická bezpečnost

Penetrační testování pro Ministerstvo spravedlnosti ČR

Ministerstvo spravedlnosti ČR spolupracuje s Axians na ochraně své infrastruktury. Axians provedl napříč ministerstvem testy ke zjištění slabých míst a zajištění ochrany aplikací.
Více

Buďte připravení s Axians

Prohlédněte si novinky na našem blogu

Kybernetická Bezpečnost

5 malých zařízení, která stačí k průniku do vaší společnosti. Jak se bránit?

Asi nikoho nepřekvapí, že útočník může ovládnout váš počítač, pokud k němu bude mít aspoň na chvíli fyzický přístup. Co si však pod „fyzickým přístupem“ můžeme představit? Ne vždy to totiž musí být odemknutý počítač zapomenutý v kanceláři. 
Více
Kybernetická Bezpečnost

Jak probíhá kybernetický útok?

V dnešní době snad již nikdo nepochybuje o tom, že kybernetické útoky představují pro organizace nezanedbatelné riziko, s nímž je nutno počítat a proti kterému je nutno se i bránit. Z medializovaných případů v poslední době je možno zmínit útok na společnost Twitter.
Více
Kybernetická Bezpečnost

Axians přivítal účastníky na semináři o Kybernetické Bezpečnosti

V polovině září uspořádala společnost Axians redtoo seminář na téma Kybernetická bezpečnost. Na více než 40 účastníků čekaly zajímavé přednášky v oblasti kybernetické bezpečnosti.
Více
Kybernetická Bezpečnost

Obstojíte proti phishingovému útoku?

V minulosti se kybernetické útoky dostávaly do podvědomí spíše jen v odborné komunitě, ale v poslední době se útoky více a více dotýkají i běžných občanů. Ať už se jedná o zdravotnické organizace nebo třeba chytré hodinky.
Více
Kybernetická Bezpečnost

Efektivní řízení zranitelností v nadnárodní společnosti

Největší Qualys tým v Evropě je vám připraven pomoci s řízením zranitelností. Naše případová studie, kterou najdete níže v odkazu, vám odhalí, jak začít s řízením zranitelností i ve vaší firmě.
Více
Kybernetická Bezpečnost

Řízení zranitelností: Zpátky ke kořenům

Většina společností čelila během své existence nějakému kyber útoku, který ji donutil se blíže zaměřit na bezpečnost vlastní IT infrastruktury. Často tato kontrola končila implementací nejnovějších technologií obsahující next-gen řešení.
Více

Jak vám můžeme pomoci?

Máte projekt? Otázku? Zaujalo vás naše řešení? Kontaktujte nezávazně naše experty a my se vám co nejdříve ozveme.

  • Kliknutím na tlačítko “ODESLAT” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.