KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST

Health Checks bezpečnostní balíčky

Health Checks bezpečnostní balíčky poskytují obrannou strategii šitou na míru, odborný vhled do daných témat a rychlé výsledky.

Vyberte si ty nejvhodnější moduly pro konkrétní potřeby

Health Checks bezpečnostní vám poskytnou robustní obrannou linii proti potenciálním zranitelnostem a zajistí, že vaše IT infrastruktura zůstane odolná a bezpečná. Díky důrazu na modularitu a flexibilitu vám naše služby umožňují vybrat si ty nejvhodnější moduly pro vás – od auditu síťové bezpečnosti a penetračních testů až po simulované phishingové útoky pro posílení phishingové obrany.

Naše nabídka specializovaných modulů pokrývá celou řadu kritických aspektů zabezpečení, které zlepší a posílí vaši kybernetickou bezpečnost. Modulární přístup vám dává možnost vybrat si moduly, které přesně odpovídají vašim požadavkům, abyste získali řešení šité na míru potřebám vaší organizace. Jednotlivé moduly jsou navržené s vysokou přidanou hodnotou a realizovatelné ve velmi krátkém čase.

Každý modul je pečlivě navržený a realizovaný naším týmem odborníků, což zajišťuje důkladnou analýzu, strategická doporučení a okamžitě použitelná řešení.

 • +
  Bezpečnostních expertů
 • +
  Bezpečnostních certifikátů
 • +
  Realizovaných projektů
 • + mil
  měsíčně detekovaných zranitelností
 • + tis
  auditovaných zařízení

S čím vám můžeme pomoci?

 • PŘEHLEDNÁ ZPRÁVA S IDENTIFIKACÍ KRITICKÝCH MÍST A KONKRÉTNÍMI TECHNICKÝMI ŘEŠENÍMI VČETNĚ STRATEGICKÝCH DOPORUČENÍ strategických doporučení
 • Finančně nenářočné služby s významným bezpečnostním dopadem
 • NEZÁVISLÝ POHLED NA KYBERNETICKOU BEZPEČNOST VAŠÍ ORGANIZACE
 • ROZSÁHLÁ EXPERTÝZA PODPOŘENÁ EXPERTNÍM TÝMEM SE ZKUŠENOSTMI Z RŮZNORODÝCH PROSTŘEDÍ
 • Budete se moci snáze rozhodnout o nasazení vhodných bezpečnostních nástrojů a řešení

Reference našich zákazníků

Kybernetická bezpečnost

Audit kybernetické bezpečnosti u Elektrotrans a.s.

ELEKTROTRANS a.s. je společnost patřící mezi jedničky na českém trhu v zajišťování komplexních služeb v oblasti přenosu a distribuce elektrické energie. Tato pozice klade vysoké nároky na bezpečnost celé IT infrastruktury společnosti. Elektrotrans jsme pomohli tuto infrastrukturu zkontrolovat pomocí penetračních testů a bezpečnostního auditu.
Více
Kybernetická bezpečnost

Kontrola infrastrukturních prvků pro Schaltag

Axians provedla externí penetrační testy se zaměřením především na hraniční infrastrukturní prvky. Poté následovalo také testování webových aplikací. Součástí testu bylo využití brute force útoku na přihlašovací údaje zaměstnanců. V rámci testování webových aplikací došlo k automatizovanému testu, který byl následován ručním testováním
Více
Kybernetická bezpečnost

Penetrační testování pro Ministerstvo spravedlnosti ČR

Ministerstvo spravedlnosti ČR spolupracuje s Axians na ochraně své infrastruktury. Axians provedl napříč ministerstvem testy ke zjištění slabých míst a zajištění ochrany aplikací.
Více

Jak vám můžeme pomoci?

Máte projekt? Otázku? Zaujalo vás naše řešení? Kontaktujte nezávazně naše experty a my se vám co nejdříve ozveme.

 • Kliknutím na tlačítko “ODESLAT” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.