ERP Infor

Komplexní ERP systém s flexibilní možností vývoje a plánování podnikových zdrojů.

ERP a cloudová řešení pro specifické potřeby odvětví

Jsme Gold Channel Partnery společnosti Infor. Spolupráce našich specialistů na produktech a řešeních Inforu má dlouhou tradici, aktivně se podílíme i na lokalizacích produktů a poskytujeme veškeré služby spojené s úspěšným nasazením a provozem řešení Infor.

Řešení Infor jsou určená pro střední až velké globální výrobce, distributory a poskytovatele poprodejních služeb. Poskytují flexibilitu správy hodnotových řetězců ve smíšeném režimu i komplexních řetězců. Získáte nepřekonatelné uživatelské zkušenosti, funkce specifické podle odvětví a flexibilní možnosti vývoje a plánování podnikových zdrojů (systémy ERP) pro více společností, více zemí a více pracovišť. Díky výrobním schopnostem ERP v M3 se organizace mohou rychle přizpůsobovat měnícím se trendům odvětví a transformacím obchodních modelů.

Podporujeme především řešení v těchto vertikálách:

  • Výroba potravin a nápojů
  • Distribuce
  • Servis a pronájem zařízení
  • Oděvní, obuvnický a textilní průmysl
  • Průmyslová výroba

Kromě služeb pro uživatele, které implementujeme přímo u zákazníka, se soustředíme především na implementaci a podporu cloudových řešení, která přinášejí novou kvalitu, spolehlivost a dynamiku v oblasti využití IT.

Naše služby v oblasti Infor

Pro své zákazníky poskytujeme podporu řešení Infor po celou dobu jeho životního cyklu a ve všech potřebných oblastech.

  • lokalizovaných zemí pro řešení Infor
  • >
    zákazníků již nasadilo cloudové řešení Infor CloudSuite s produktem INFOR M3

Naše Infor partnerství

Reference našich zákazníků

Managed Services Bankovnictví a pojišťovnictví

Poskytujeme komplexní Managed Print Services Komerční bance

Komerční banka se v roce 2015 rozhodla přesunout starost o tiskové prostředí na externí dodavatele. KB do té doby pořizovala tiskárny i spotřební materiál do svého vlastnictví. Jen záruční a pozáruční servis byl zajišťován externě.
Více
SAP Průmysl

Komplexní implementace řešení SAP ve společnosti MAGNA Automotive Stity s.r.o

Společnost MAGNA Automotive, výrobce komponentů pro automobilový průmysl, řešila komplexní výměnu ERP systému. Původní ERP systém již nebyl schopen zajišťovat moderní požadavky na automotive procesy, a to především v oblasti výroby a logistiky.
Více
Smart Factory Průmysl

Automatická deklarace výroby v závodě FAURECIA, Plazy

FAURECIA INTERIOR SYSTEMS BOHEMIA s.r.o., člen koncernu FAURECIA jednoho z předních výrobců Automotive dílů realizoval systém automatické deklarace výroby pro technologický soubor vstřikovna. Provedli jsme kompletní dodávku systému na klíč (HW, SW, montáže), a to s více než 20letými zkušenostmi v daném segmentu průmyslu.
Více
Cloud & Data Center Infrastructure

Implementace řešení dHCI ve společnosti Porsche Česká republika s.r.o.

Společnosti Porsche ČR rostly nároky na infrastrukturu, přičemž stávající řešení už nebylo dostačující. Proto jsme obnovili hardware i software a implementovali inteligentní platformu dHCI, která v současnosti patří mezi nejpokročilejší řešení na trhu.
Více
SAP Průmysl

Bezpapírová výroba v praxi aneb další kroky k Průmyslu 4.0 ve společnosti Dormer Pramet

Společnost Dormer Pramet se intenzivně zabývá inovacemi a optimalizací svých procesů. Pro řízení celé společnosti včetně výroby využívá systém SAP a již delší dobu se zabývala myšlenkou na další digitalizaci výroby. Specialisté společnosti společně s našimi odborníky připravili podrobný koncept, kde všechny oblasti zmapovali a navrhli řešení.
Více
Kybernetická bezpečnost

Audit kybernetické bezpečnosti u Elektrotrans a.s.

ELEKTROTRANS a.s. je společnost patřící mezi jedničky na českém trhu v zajišťování komplexních služeb v oblasti přenosu a distribuce elektrické energie. Tato pozice klade vysoké nároky na bezpečnost celé IT infrastruktury společnosti. Elektrotrans jsme pomohli tuto infrastrukturu zkontrolovat pomocí penetračních testů a bezpečnostního auditu.
Více
Kybernetická bezpečnost

Kontrola infrastrukturních prvků pro Schaltag

Axians provedla externí penetrační testy se zaměřením především na hraniční infrastrukturní prvky. Poté následovalo také testování webových aplikací. Součástí testu bylo využití brute force útoku na přihlašovací údaje zaměstnanců. V rámci testování webových aplikací došlo k automatizovanému testu, který byl následován ručním testováním
Více
Kybernetická bezpečnost

Penetrační testování pro Ministerstvo spravedlnosti ČR

Ministerstvo spravedlnosti ČR spolupracuje s Axians na ochraně své infrastruktury. Axians provedl napříč ministerstvem testy ke zjištění slabých míst a zajištění ochrany aplikací.
Více
Managed Services

Service desk pro české prostředí ThermoFisher

Axians poskytla společnosti Thermo Fisher Scientific podporu při převzetí služby Service desk do domácího prostředí. Služba se skládá z 3-6 lidí včetně dedikovaného Service Delivery Managera, kteří se starají o více než 1000 uživatelů stanic.
Více

Jak vám můžeme pomoci?

Máte projekt? Nějakou otázku? Zajímají vás naše řešení? Kontaktujte nezávazně naše experty skrze kontaktní formulář níže a my se vám co nejdříve ozveme. 

  • Kliknutím na tlačítko “ODESLAT” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.