ODVĚTVÍ

Veřejná správa

Zdravá, bezpečná a chytrá města. Digitální kancelář ve veřejném sektoru.

Cesta udržitelnosti a modernizace

Jak naplnit očekávání obyvatel měst a zajistit řešení, která jsou inovativní, nízkonákladová a dlouhodobě udržitelná? Demografické změny a stále rozmanitější škála požadavků pro zlepšování života občanů jsou spouštějícími faktory, které motivují místní úřady využívat nové technologie a systémy. Společnost Axians poskytuje spolehlivou podporu a prostřednictvím digitalizace pomáhá řešit výzvy současnosti, a přitom se dívat do budoucnosti.

Řešení pro vaše výzvy:

Spisová služba nové generace

Spojili jsme dvacetileté zkušenosti ve vývoji, provozování a dodávání spisové služby AthenA s nejnovějším vědeckým výzkumem a vytvořili jsme aplikaci, která pomáhá svému uživateli, přizpůsobuje se jeho požadavkům, udržuje systém, poskytuje přehled či hlídá termíny.

VÍCE

Penetrační testování

Odborný tým zkušených etických hackerů, kteří jsou schopni realizovat širokou škálu penetračních testů. Naše služby penetračního testování jsou přizpůsobíme na míru vašim potřebám.

Více

Zavedení systému řízení informační bezpečnosti

Získejte kvalitní bezpečnostní rámec pro zabezpečení informací a soulad s předpisy a standardy díky naší expertní implementaci ISMS. Zvýšení ochrany, snadné získání certifikace a aktivní řízení rizik s naší nepřetržitou podporou, pro bezpečné a prosperující podnikání.

Více

Hodnocení stavu kybernetické bezpečnosti a strategie

Jdeme nad rámec pouhé analýzy, identifikujeme rizika a vytváříme robustní strategii kybernetické bezpečnosti na míru vašim potřebám, čímž zajistíme, že Vaše cesta k bezpečné kybernetické budoucnosti bude jasná a účelná.

Více

Vytváříme odolná města připravená na budoucnost

Pomáháme veřejným správám zvyšovat atraktivitu regionu, podporovat udržitelný rozvoj a rozvíjet kvalitu života v obcích. Zároveň nabízíme řešení, která připravují města na budoucí změny, ať už environmentální, ekonomické, nebo sociální.

Jak vám můžeme pomoci?

  • Kliknutím na tlačítko “ODESLAT” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.