Inovace

Klíčem k úspěchu jsou inovace podniku.

Inovativní řešení jako základ úspěchu v digitální době.

Klademe důraz na sledování nejnovějších trendů v technologiích a vždy hledáme nejvhodnější řešení pro zákazníka – vyvíjíme doplňková řešení pro stávající softwary, systémy a aplikace dle specifických požadavků. Díky 360° pokrytí IT portfolia propojujeme odborníky z různých IT oblastí a vytváříme tak zcela nová řešení pro inovace podniků. Poradíme si s digitalizací výrobních i nevýrobních procesů, IoT, průmyslem 4.0, docházkovými systémy, virtuální realitou, umělou inteligencí i neuronovými sítěmi.

 • System Engineering: Pomáháme našim klientům s komplexním řízením projektů, abychom dosáhli optimálního výkonu jejich systémů.
 • IoT a Průmysl 4.0: Specializujeme se na monitorování a řízení výroby. To zahrnuje plánování rotací zaměstnanců a vytváření dashboardů pro sledování výrobních procesů. Dále se věnujeme virtuální a rozšířené realitě, které umožňují vizualizaci a simulaci výrobních prostředí. Do těchto procesů navíc pro zlepšení predikce a rozhodování v reálném čase integrujeme AI.

 

 

 • Automatická anonymizace: V rámci našeho vlastního modulárního nástroje pro digitální oběh dat jsme vyvinuli sofistikovaná řešení pro anonymizaci citlivých dat v dokumentech, což je zásadní pro zachování ochrany soukromí a dodržování regulací. Systém využívá prvky AI.
 • Doplňková řešení k SAP a Infor: Nabízíme doplňky a rozšíření pro známé ERP systémy, jako je SAP a Infor.
 • Application Performance Monitoring: Sledujeme a optimalizujeme výkon aplikací, abychom zajistili jejich bezproblémový chod a efektivitu
 • Chytrá řešení pro výrobní podniky: oblast Smart Factory  zahrnuje řízení bezpapírové výroby, sklady a logistiku, údržbu, hospodaření s nástroji, expedici a balení nebo pokročilé plánování. Dále technologie, produkty a řešení ze SAP světa, jako je SAP S/4 HANA, SAP Fiori a současně i z průmyslových aplikací náš vlastní MES systém GRAL. Mezi naše inovativní produkty patří systém PlantWatcher, který řeší úlohy jako je monitoring výrobních zařízení, sledování efektivity, kvality či kritických parametrů výroby.
 • Vždy hledáme inovativní řešení zcela dle vašich představ.
 • Jsme systémový integrátor – Spojujeme různé IT oblasti pro komplexní řešení.
 • Specializujeme se na digitální transformaci a výrobní a podnikové procesy.
 • Využíváme nejnovější technologie v oblasti Průmyslu 4.0, IoT, virtuální reality i AI.
INOVATIVNÍ PRODUKTY AXIANS

PlantWatcher

Systém PlantWatcher je technologické řešení určené pro prostředí výroby. Řeší úlohy jako je monitoring výrobních zařízení, efektivita výroby, sledování kvality nebo kritických parametrů výroby. Je ideálním nástrojem pro sledování OEE, klíčového parametru pro zvyšování produktivity výroby.

Výhody využití systému PlantWatcher

 • Zvýšení produktivity výroby bez navýšení zdrojů (parametr OEE)
 • Online informovanost všech složek managementu
 • Flexibilita a rychlost nasazení do prostředí výroby
 • Modularita řešení s různými režimy provozu systému
INOVATIVNÍ PRODUKTY AXIANS

Digitální oběh dokumentů

Spojili jsme dvacetileté zkušenosti ve vývoji, provozování a dodávání spisové služby AthenA s nejnovějším vědeckým výzkumem v oblasti umělé inteligence a neuronových sítí a vytvořili jsme uživatelsky přívětivou aplikaci. Flexibilně se přizpůsobuje požadavkům uživatele, poskytuje přehled o stavu dokumentů a hlídá termíny.  Systém má ambice posunout zpracování agendy nejen ve státní správě na vyšší úroveň. Jde o klíčový systém umožňující elektronický tok dokumentů v plném rozsahu.

 

Reference našich zákazníků

SAP Průmysl

Komplexní implementace řešení SAP ve společnosti MAGNA Automotive Stity s.r.o

Společnost MAGNA Automotive, výrobce komponentů pro automobilový průmysl, řešila komplexní výměnu ERP systému. Původní ERP systém již nebyl schopen zajišťovat moderní požadavky na automotive procesy, a to především v oblasti výroby a logistiky.
Více
Smart Factory Průmysl

Automatická deklarace výroby v závodě FAURECIA, Plazy

FAURECIA INTERIOR SYSTEMS BOHEMIA s.r.o., člen koncernu FAURECIA jednoho z předních výrobců Automotive dílů realizoval systém automatické deklarace výroby pro technologický soubor vstřikovna. Provedli jsme kompletní dodávku systému na klíč (HW, SW, montáže), a to s více než 20letými zkušenostmi v daném segmentu průmyslu.
Více
SAP Průmysl

Bezpapírová výroba v praxi aneb další kroky k Průmyslu 4.0 ve společnosti Dormer Pramet

Společnost Dormer Pramet se intenzivně zabývá inovacemi a optimalizací svých procesů. Pro řízení celé společnosti včetně výroby využívá systém SAP a již delší dobu se zabývala myšlenkou na další digitalizaci výroby. Specialisté společnosti společně s našimi odborníky připravili podrobný koncept, kde všechny oblasti zmapovali a navrhli řešení.
Více

Jak vám můžeme pomoci?

Máte projekt? Nějakou otázku? Zajímají vás naše řešení? Kontaktujte nezávazně naše experty skrze kontaktní formulář níže a my se vám co nejdříve ozveme. 

 • Kliknutím na tlačítko “ODESLAT” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.