Inovativní řešení jako základ úspěchu v digitální době.

V Axians klademe důraz na sledování nejnovějších trendů v technologiích. Vždy hledáme nejvhodnější řešení pro zákazníka. Vyvíjíme doplňková řešení pro stávající softwary, systémy a aplikace dle specifických požadavků.  Díky našemu pokrytí 360° IT portfolia jsme schopni propojit odborníky z různých IT oblastí a vznikají tak zcela nová inovativní řešení pod vedením našich projektových manažerů.  V našich “dílnách” si poradíme s digitalizací výrobních i nevýrobních procesů, IoT, průmyslem 4.0, docházkovými systémy, virtuální realitou i AI.

 • System Engineering: Pomáháme našim klientům s komplexním řízením projektů, abychom dosáhli optimálního výkonu jejich systémů.
 • IoT a Průmysl 4.0: Specializujeme se na monitorování a řízení výroby. To zahrnuje plánování rotací zaměstnanců a vytváření dashboardů pro sledování výrobních procesů. Dále se věnujeme virtuální a rozšířené realitě, které umožňují vizualizaci a simulaci výrobních prostředí. Navíc integrujeme Artificial Intelligence do těchto procesů pro zlepšení predikce a rozhodování v reálném čase.

 

 

 • Automatická anonymizace: V rámci našeho vlastního modulárního nástroje pro digitální oběhu dat (JARVIS) jsme vyvinuli sofistikovaná řešení pro anonymizaci citlivých informací v dokumentech, což je zásadní pro zachování ochrany soukromí a dodržování regulací. JARVIS využívá prvků AI.
 • Doplňková řešení k SAP a Infor: Nabízíme doplňky a rozšíření pro známé ERP systémy, jako je SAP a Infor.
 • Application Performance Monitoring: Sledujeme a optimalizujeme výkon aplikací, abychom zajistili jejich bezproblémový chod a efektivitu.
 • Chytrá řešení pro výrobní podniky: tzv. Smart Factory, kam patří témata, jako bezpapírová výroba, sklady a logistika, údržba, hospodaření s nástroji, expedice a balení nebo pokročilé plánování. Dále technologie, produkty a řešení ze SAP světa, jako je SAP S/4 HANA, SAP Fiori a současně i z průmyslových aplikací náš vlastní MES systém GRAL.
  Mezi naše inovativní produkty patří systém PlantWatcher, který řeší úlohy typu monitoring výrobních zařízení, efektivity výroby, kvality či kritických parametrů výroby.
 • Vždy hledáme inovativní řešení zcela dle vašich představ.
 • Jsme systémový integrátor. Spojujeme různé IT oblasti pro komplexní řešení.
 • Specializujeme se na digitální transformaci a výrobní a podnikové procesy.
 • Využíváme nejnovější technologie v oblasti Průmyslu 4.0, IoT, VR i AI.
INOVATIVNÍ PRODUKTY AXIANS

PlantWatcher

Systém PlantWatcher je Axians technologické řešení určené pro prostředí výroby. Řeší úlohy typu monitoring výrobních zařízení, efektivity výroby, kvality či kritických parametrů výroby. Je ideálním nástrojem pro sledování OEE, klíčového parametru sledovaného při zvyšování produktivity výroby.

Výhody využití systému PlantWatcher

 • Zvýšení produktivity výroby bez navýšení zdrojů (parametr OEE)
 • On-line informovanost všech složek managementu
 • Flexibilita a rychlost nasazení do prostředí výroby
 • Modularita řešení s různými režimy provozu systému
INOVATIVNÍ PRODUKTY AXIANS

Digitální oběh dokumentů JARVIS

Spojili jsme dvacetileté zkušenosti ve vývoji, provozování a dodávání spisové služby AthenA s nejnovějším vědeckým výzkumem a vytvořili jsme JARVIS – uživatelsky přívětivou aplikaci, která se flexibilně přizpůsobuje  požadavkům uživatele, poskytuje přehled o stavu dokumentů či hlídá termíny. JARVIS má ambice posunout zpracování agendy nejen ve státní správě na vyšší úroveň. Jde o klíčový systém pro organizaci, umožňující elektronický tok dokumentů v plném rozsahu.

 

Reference

SAP Průmysl

Komplexní implementace řešení SAP ve společnosti MAGNA Automotive Stity s.r.o

Společnost MAGNA Automotive, výrobce komponentů pro automobilový průmysl, řešila komplexní výměnu ERP systému. Původní ERP systém již nebyl schopen zajišťovat moderní požadavky na automotive procesy, a to především v oblasti výroby a logistiky.
Více
Smart Factory Průmysl

Automatická deklarace výroby v závodě FAURECIA, Plazy

FAURECIA INTERIOR SYSTEMS BOHEMIA s.r.o., člen koncernu FAURECIA jednoho z předních výrobců Automotive dílů realizoval systém automatické deklarace výroby pro technologický soubor vstřikovna. Provedli jsme kompletní dodávku systému na klíč (HW, SW, montáže), a to s více než 20letými zkušenostmi v daném segmentu průmyslu.
Více
SAP Průmysl

Bezpapírová výroba v praxi aneb další kroky k Průmyslu 4.0 ve společnosti Dormer Pramet

Společnost Dormer Pramet se intenzivně zabývá inovacemi a optimalizací svých procesů. Pro řízení celé společnosti včetně výroby využívá systém SAP a již delší dobu se zabývala myšlenkou na další digitalizaci výroby. Specialisté společnosti společně s našimi odborníky připravili podrobný koncept, kde všechny oblasti zmapovali a navrhli řešení.
Více

Jak vám můžeme pomoci?

Máte projekt? Nějakou otázku? Zajímají vás naše řešení? Kontaktujte nezávazně naše experty skrze kontaktní formulář níže a my se vám co nejdříve ozveme.