ODVĚTVÍ

Dopravní infrastruktura

Zlepšujeme mobilitu.

Podpora hladkého fungování dopravní sítě

Technologie zvyšují úroveň všech typů dopravy – letištní, dálniční, železniční, veřejné i vodní. Inovativní ICT technologie dodávají dopravnímu průmyslu řešení, díky nimž mohou dopravci efektivně podávat slíbené výkony a být konkurenceschopní na mezinárodním trhu.

Řešení pro vaše výzvy:

Síťová automatizace

Výběr správných nástrojů pro automatizaci sítě je klíčový. Určuje schopnosti a efektivitu řešení. Na základě jasného porozumění vašemu stávajícímu prostředí a stanoveným cílům automatizace vás povedeme při objevování řešení šitých na míru vašim potřebám.

Více

Penetrační testování

Odborný tým zkušených etických hackerů, kteří jsou schopni realizovat širokou škálu různých penetračních testů. Naše služby penetračního testování jsou přizpůsobíme na míru Vašim potřebám.

Více

Zabezpečená síť SD-WAN

Pomůžeme vám s nasazením komplexního řešení. Naši certifikovaní experti navrhnou a nasadí bezpečnou SD-WAN na míru požadavkům vašeho podniku.

Více

Bezpečná řešení IoT pro správu informací o dopravní infrastruktuře

V Axians pomáháme zákazníkům bezpečně využívat IoT: shromažďovat, spravovat a ukládat data, na jejichž základě se mohou lépe rozhodnout. Kvůli množství různých faktorů – od objemu silniční dopravy až po letové špičky – je pro celé odvětví schopnost dobře plánovat a jednat preventivně, klíčová.

Jak vám můžeme pomoci?

  • Kliknutím na tlačítko “ODESLAT” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.