KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST

Komplexní správa Firewallu

S týmem specializovaných odborníků na kybernetickou bezpečnost zajišťujeme, aby vaše síť zůstala neproniknutelná, aktualizovala se a přizpůsobovala neustále se vyvíjejícímu prostředí kybernetických hrozeb.

Naše služba spravovaného firewallu slouží jako strážce, který hlídá vaše digitální hranice.

oskytujeme více než jen firewall – nabízíme vám jistotu a klid. Naše služba spravovaného firewallu slouží jako strážce, který hlídá vaše digitální hranice. S týmem specializovaných odborníků na kybernetickou bezpečnost zajišťujeme, aby vaše síť zůstala neproniknutelná, aktualizovala se a přizpůsobovala neustále se vyvíjejícímu prostředí kybernetických hrozeb.

Neposkytujeme jen službu, jsme váš bezpečnostní partner, který se zavázal k proaktivní správě hrozeb, bezproblémové škálovatelnosti a důslednému dodržování předpisů. Ponořte se do svých hlavních obchodních operací s jistotou, že držíme digitální nápor na uzdě. Vyberte si společnost Axians, kde se bezpečnost snoubí s jednoduchostí.

S čím vám můžeme pomoci?

  • Integrovaná bezpečnostní řešení

  • Zabezpečená síťová architektura a mikrosegmentace

  • Bezproblémová správa zařízení pro zabezpečení sítě

  • Tým kvalifikovaných odborníků, kteří se specializují na správu firewallů.
  • Pravidelné aktualizace a opravy
  • Přizpůsobení růstu firmy, služby správy firewallu lze odpovídajícím způsobem rozšiřovat
  • Soulad s průmyslovými předpisy a standardy
  • Nasazení firewall řešení přizpůsobeného jedinečným potřebám vaší firmy

Reference našich zákazníků

Kybernetická bezpečnost

Audit kybernetické bezpečnosti u Elektrotrans a.s.

ELEKTROTRANS a.s. je společnost patřící mezi jedničky na českém trhu v zajišťování komplexních služeb v oblasti přenosu a distribuce elektrické energie. Tato pozice klade vysoké nároky na bezpečnost celé IT infrastruktury společnosti. Elektrotrans jsme pomohli tuto infrastrukturu zkontrolovat pomocí penetračních testů a bezpečnostního auditu.
Více
Kybernetická bezpečnost

Kontrola infrastrukturních prvků pro Schaltag

Axians provedla externí penetrační testy se zaměřením především na hraniční infrastrukturní prvky. Poté následovalo také testování webových aplikací. Součástí testu bylo využití brute force útoku na přihlašovací údaje zaměstnanců. V rámci testování webových aplikací došlo k automatizovanému testu, který byl následován ručním testováním
Více
Kybernetická bezpečnost

Penetrační testování pro Ministerstvo spravedlnosti ČR

Ministerstvo spravedlnosti ČR spolupracuje s Axians na ochraně své infrastruktury. Axians provedl napříč ministerstvem testy ke zjištění slabých míst a zajištění ochrany aplikací.
Více

Jak vám můžeme pomoci?

Máte projekt? Otázku? Zaujalo vás naše řešení? Kontaktujte nezávazně naše experty a my se vám co nejdříve ozveme.

  • Kliknutím na tlačítko “ODESLAT” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.