KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST

ISMS – zavedení systému řízení informační bezpečnosti

Vytvořte kvalitní rámec pro bezpečnost informací a shodu s předpisy a standardy díky naší odborné implementaci ISMS v souladu s ISO/IEC 27001 a českým zákonem o kybernetické bezpečnosti.

Posilněte kybernetickou bezpečnost a splňte přísné požadavky standardů a legislativy

Naše komplexní služby implementace systému řízení informační bezpečnosti (ISMS – Information Security Management System) jsou určené pro podniky a organizace, které hledají robustní IT a technologická řešení. Specializujeme se na implementaci systémů řízení bezpečnosti informací (ISMS) v souladu s normou ISO/IEC 27001 i českým zákonem o kybernetické bezpečnosti (ZoKB), čímž zajišťujeme nejvyšší úroveň bezpečnosti informací a compliance.

Disponujeme rozsáhlými zkušenostmi s implementací ISMS podle normy ISO/IEC 27001 i českého zákona o kybernetické bezpečnosti. Naši zkušení odborníci rozumí nuancím jednotlivých požadavků, díky čemuž přizpůsobujeme naše služby vašemu jedinečnému prostředí – ať už se jedná o bezpečnost citlivých informací, nebo o sladění s regulačními požadavky.

Digitální město a NIS2

Týká se vás směrnice NIS2?

 • ZVÝŠENÍ BEZPEČNOSTI INFORMACÍ A DAT V RÁMCI CELÉ ORGANIZACE PROSTŘEDNICTVÍM KOMPLEXNÍ STRATEGIE ISMS
 • SLADĚNÍ S POŽADAVKY ISO/IEC 27001 A ČESKÝM ZÁKONEM O KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI, PROKÁZÁNÍ SHODY S PŘEDPISY A POSÍLENÍ DŮVĚRY
 • HLADKÉ ZÍSKÁNÍ ISMS CERTIFIKACE DLE ISO/IEC 27001 DÍKY NAŠEMU ODBORNÉMU VEDENÍ A PODPOŘE
 • IDENTIFIKUJTE ZRANITELNÁ MÍSTA, ZAVÁDĚJTE STRATEGICKÁ OPATŘENÍ A PROAKTIVNĚ SPRAVUJTE RIZIKA
 • NEPŘETRŽITÁ PODPORA, KTERÁ VÁS POVEDE OD POČÁTKU PROJEKTU AŽ PO ISMS CERTIFIKACI A ZAJISTÍ EFEKTIVNÍ PROVOZ ISMS

Jak bude vypadat naše spolupráce?

Projekt implementace ISMS zahrnuje řadu strategických kroků:  

 • Příprava projektu: Proces zahájíme identifikací potřeb vaší organizace a vytvoříme plán implementace ISMS přímo na míru vašim požadavkům.  
 • Posouzení rizik: Naši odborníci provedou důkladné posouzení vašich aktiv a rizik v oblasti bezpečnosti informací, identifikují potenciální zranitelná místa a vytvoří účinné strategie pro jejich posílení.  
 • Návrh a podpora ISMS: Společně připravíme návrh a implementaci procesů a opatření ISMS a poskytneme vám praktickou podporu při jejich provádění.  
 • Tvorba dokumentace: Náš tým vytvoří komplexní dokumentaci ISMS a řízení IT, čímž zajistíme pevný základ pro vaši informační bezpečnost a bezpečnostní postupy.  
 • Revize implementace a interní audit ISMS: Na konci implementační fáze přezkoumáme stav implementace ISMS a zajistíme soulad s definovanými cíli a úkoly.  
 • Poradenství a podpora: Naše podpora pokračuje i nadále, kdy pomáháme s provozem ISMS, nabízíme konzultační podporu pro procesy a pomáháme při vytváření formálních záznamů.  
 • Proces ISMS certifikace: Poskytujeme metodickou podporu v průběhu celého certifikačního procesu a zajišťujeme bezproblémový průběh certifikačního auditu ISMS. 

Reference našich zákazníků

Kybernetická bezpečnost

Audit kybernetické bezpečnosti u Elektrotrans a.s.

ELEKTROTRANS a.s. je společnost patřící mezi jedničky na českém trhu v zajišťování komplexních služeb v oblasti přenosu a distribuce elektrické energie. Tato pozice klade vysoké nároky na bezpečnost celé IT infrastruktury společnosti. Elektrotrans jsme pomohli tuto infrastrukturu zkontrolovat pomocí penetračních testů a bezpečnostního auditu.
Více
Kybernetická bezpečnost

Kontrola infrastrukturních prvků pro Schaltag

Axians provedla externí penetrační testy se zaměřením především na hraniční infrastrukturní prvky. Poté následovalo také testování webových aplikací. Součástí testu bylo využití brute force útoku na přihlašovací údaje zaměstnanců. V rámci testování webových aplikací došlo k automatizovanému testu, který byl následován ručním testováním
Více
Kybernetická bezpečnost

Penetrační testování pro Ministerstvo spravedlnosti ČR

Ministerstvo spravedlnosti ČR spolupracuje s Axians na ochraně své infrastruktury. Axians provedl napříč ministerstvem testy ke zjištění slabých míst a zajištění ochrany aplikací.
Více

Jak vám můžeme pomoci?

Máte projekt? Otázku? Zaujalo vás naše řešení? Kontaktujte nezávazně naše experty a my se vám co nejdříve ozveme.

 • Kliknutím na tlačítko “ODESLAT” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.