INFOR

Infor – ERP řešení pro oděvní, obuvnický a textilní průmysl

Naše inovativní technologie vám umožní rychle reagovat na rychle se měnící spotřebitelské trendy i předpisy.

Konfigurovatelné ERP řešení pro oděvní a obuvnický průmysl je vhodné pro specifické potřeby výrobců módních produktů. Díky schopnosti nabízet širokou škálu stylů, velikostí a šířek přináší Infor flexibilitu, kterou potřebujete k expanzi na rychle se vyvíjejícím trhu s módou.

Infor CloudSuite Fashion umožňuje značkám spravovat všechny aspekty módního podniku od návrhu až ke spotřebiteli v jediném konfigurovatelném integrovaném řešení.

 • Cloudové PLM
 • Rychlejší a účinnější inovace
 • Přehled o dodavatelském řetězci
 • WMS pro řízení skladů a logistiky
 • Inteligentní plánování poptávky
 • Odhad poptávky na základě dat
 • Automatické prognózy, plánování a sortiment
 • S podporou strojového učení
 • Chytré vyřizování objednávek a doplňování
 • Komplexní optimalizace objednávek
 • Jádro řešení ERP Infor M3
 • INFOR CLOUDSUITE FASHION JE NEJŠIRŠÍ A NEJVÍCE PROPRACOVANOU CLOUDOVOU SLUŽBOU NA PODNIKOVÉ ÚROVNI PRO FIRMY Z OBLASTI MÓDY, TEXTILU A OBUVI
 • VYSOCE FLEXIBILNÍ ŠKÁLOVATELNÁ ARCHITEKTURA UMOŽŇUJE ZNAČKÁM POTŘEBNOU AGILITU A SPLŇUJE POŽADAVKY NA RYCHLÉ ZMĚNY V OČEKÁVÁNÍ ZÁKAZNÍKŮ

Řešení Infor využívá

 • 6 z 10 největších výrobců a distributorů sportovního oblečení
 • 6 z 10 největších dodavatelů luxusního módního zboží
 • 4 z 10 největších světových výrobců obuvi
 • Celkem přes 1500 společností z oblasti módy a oděvů. Více než 60 z nich již používá řešení v cloudu.

Reference našich zákazníků

Managed Services Bankovnictví a pojišťovnictví

Poskytujeme komplexní Managed Print Services Komerční bance

Komerční banka se v roce 2015 rozhodla přesunout starost o tiskové prostředí na externí dodavatele. KB do té doby pořizovala tiskárny i spotřební materiál do svého vlastnictví. Jen záruční a pozáruční servis byl zajišťován externě.
Více
SAP Průmysl

Komplexní implementace řešení SAP ve společnosti MAGNA Automotive Stity s.r.o

Společnost MAGNA Automotive, výrobce komponentů pro automobilový průmysl, řešila komplexní výměnu ERP systému. Původní ERP systém již nebyl schopen zajišťovat moderní požadavky na automotive procesy, a to především v oblasti výroby a logistiky.
Více
Smart Factory Průmysl

Automatická deklarace výroby v závodě FAURECIA, Plazy

FAURECIA INTERIOR SYSTEMS BOHEMIA s.r.o., člen koncernu FAURECIA jednoho z předních výrobců Automotive dílů realizoval systém automatické deklarace výroby pro technologický soubor vstřikovna. Provedli jsme kompletní dodávku systému na klíč (HW, SW, montáže), a to s více než 20letými zkušenostmi v daném segmentu průmyslu.
Více
Cloud & Data Center Infrastructure

Implementace řešení dHCI ve společnosti Porsche Česká republika s.r.o.

Společnosti Porsche ČR rostly nároky na infrastrukturu, přičemž stávající řešení už nebylo dostačující. Proto jsme obnovili hardware i software a implementovali inteligentní platformu dHCI, která v současnosti patří mezi nejpokročilejší řešení na trhu.
Více
SAP Průmysl

Bezpapírová výroba v praxi aneb další kroky k Průmyslu 4.0 ve společnosti Dormer Pramet

Společnost Dormer Pramet se intenzivně zabývá inovacemi a optimalizací svých procesů. Pro řízení celé společnosti včetně výroby využívá systém SAP a již delší dobu se zabývala myšlenkou na další digitalizaci výroby. Specialisté společnosti společně s našimi odborníky připravili podrobný koncept, kde všechny oblasti zmapovali a navrhli řešení.
Více
Kybernetická bezpečnost

Audit kybernetické bezpečnosti u Elektrotrans a.s.

ELEKTROTRANS a.s. je společnost patřící mezi jedničky na českém trhu v zajišťování komplexních služeb v oblasti přenosu a distribuce elektrické energie. Tato pozice klade vysoké nároky na bezpečnost celé IT infrastruktury společnosti. Elektrotrans jsme pomohli tuto infrastrukturu zkontrolovat pomocí penetračních testů a bezpečnostního auditu.
Více
Kybernetická bezpečnost

Kontrola infrastrukturních prvků pro Schaltag

Axians provedla externí penetrační testy se zaměřením především na hraniční infrastrukturní prvky. Poté následovalo také testování webových aplikací. Součástí testu bylo využití brute force útoku na přihlašovací údaje zaměstnanců. V rámci testování webových aplikací došlo k automatizovanému testu, který byl následován ručním testováním
Více
Kybernetická bezpečnost

Penetrační testování pro Ministerstvo spravedlnosti ČR

Ministerstvo spravedlnosti ČR spolupracuje s Axians na ochraně své infrastruktury. Axians provedl napříč ministerstvem testy ke zjištění slabých míst a zajištění ochrany aplikací.
Více
Managed Services

Service desk pro české prostředí ThermoFisher

Axians poskytla společnosti Thermo Fisher Scientific podporu při převzetí služby Service desk do domácího prostředí. Služba se skládá z 3-6 lidí včetně dedikovaného Service Delivery Managera, kteří se starají o více než 1000 uživatelů stanic.
Více

Jak vám můžeme pomoci?

Máte projekt? Otázku? Zaujalo vás naše řešení? Kontaktujte nezávazně naše experty a my se vám co nejdříve ozveme.

 • Kliknutím na tlačítko “ODESLAT” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.