Axians je v centru stále se měnícího digitálního světa

Pomáháme vám zvyšovat efektivitu a podporujeme váš růst

The best of ICT with a human touch

Rozhodnutí, která učiníte dnes, ovlivní prosperitu vašeho podnikání v budoucnosti. Jakkoliv náročná tato rozhodnutí budou, v Axians vám pro ně vždy dodáme ta nejlepší řešení, technologie a odborníky tak, abychom vám zaručili dlouhodobě udržitelnou konkurenční výhodu.
Jednoduše „The best of ICT“.

Naše služby vždy provází lidský přístup. Podporujeme, pomáháme a myslíme na vše, co se často opomíjí. Uvědomujeme si, že každý zákazník je jedinečný, a proto všechna naše řešení vždy přizpůsobujeme na míru. Ve světě jedniček a nul nikdy nezapomínáme na lidskost. Jsme „people to people“ organizace, což vysvětluje druhou část našeho sloganu „human touch“.

Váš partner na cestě k digitální transformaci

Již více než 30 let se zaměřujeme na rozvoj digitální transformace společností – od plánování a návrhu změn přes implementaci až po následný provoz. Flexibilně a bezpečně optimalizujeme podnikové procesy a systémy klientů s cílem posílit jejich konkurenceschopnost, snížit provozní náklady a rozšířit tržní potenciál.

Zákazníci se tak mohou plně soustředit na své obchodní strategie s vědomím, že je o jejich IT infrastrukturu dobře postaráno. Z našich zaměstnanců – 150 specialistů v České republice – sestavujeme odborné týmy tak, aby dokonale naplnily záměry a potřeby klienta.

Díky našim znalostem se zákazníci mohou soustředit na hlavní obchodní priority s jistotou, že jim kryjeme záda.

Naše řešení

Objevte, jak můžeme pomoci i vám.

Technologie přizpůsobujeme potřebám zákazníků

Jako průkopníci v oblasti digitalizace jsme měli mnoho příležitostí poznat specifika jednotlivých odvětví a výzvy, se kterými se zákazníci střetávají. Chápeme vaše požadavky, mluvíme srozumitelnou řečí a jsme s vámi na stejné vlně.

Axians je součástí společnosti VINCI Energies

Svět se stále mění a VINCI Energies usiluje o zvýšení kvality každodenního života.

Na stránky VINCI Energies
  • mld. CZK
    Příjmy
  • Zaměstnanců
  • Zemí

Celosvětová síť Axians

Myslíme globálně, pro vás jsme tady lokálně

Propojení specialistů do jedné globální sítě vytváří jedinečný zdroj znalostí a zkušeností a dokáže naplnit cíle zákazníků, kteří hledají spolehlivou infrastrukturu a moderní informační technologie.

Máš Axians DNA?

Přidej se k nám!
  • Profesionalita
  • Unikátnost
  • Přátelství