ODVĚTVÍ

Zdravotní péče

Cesta k modernímu zdravotnictví.

Zdraví je jednou z nejdůležitějších hodnot

V prostředí, kde neustále narůstají náklady na zdravotní péči, ale i tlak ze strany regulačních systémů, je vysoká flexibilita jednou z největších výzev, jimž čelí zdravotnictví, farmaceutický průmysl i související odvětví.

Řešení pro vaše výzvy:

Axians Security Operations Center

Komplexní sady řešení kybernetické bezpečnosti, která jsou šitá na míru Vaší společnosti. Od našeho plně spravovaného SOC, přes bezpečnostní monitoring, až po LightSOC (AXIEM), finančně nenáročné řešení zaměřující se na nejvýznamnější hrozby.

Více

Řízení zranitelností

Naše portfolio služeb pro řízení zranitelností spojuje špičkové nástroje, odborné znalosti a procesy šité na míru Vaší organizaci, abyste mohli účinně chránit svá digitální aktiva.

Více

Služby projektového řízení

Poskytneme vám oporu strukturovaným přístupem k pochopení a řízení změn. Pomůžeme vám identifikovat vaše potřeby a vybrat správný přístup k řešení. Společně sestavíme smlouvu a plán a pomůžeme Vám dosáhnout Vašich cílů a uvést Vaši změnu do praxe.

Více

Spravované služby Firewall

Naše dlouholeté odborné znalosti v oblasti správy firewallů jsou důkazem našeho odhodlání chránit vaše firemní aktiva. Poskytujeme bezkonkurenční odbornost v oblasti zabezpečení sítě a zajišťujeme, aby vaše infrastruktura zůstala odolná vůči vyvíjejícím se hrozbám.

Více

Zavedení systému řízení informační bezpečnosti

Získejte kvalitní bezpečnostní rámec pro zabezpečení informací a soulad s předpisy a standardy díky naší expertní implementaci ISMS. Zvýšení ochrany, snadné získání certifikace a aktivní řízení rizik s naší nepřetržitou podporou, pro bezpečné a prosperující podnikání.

Více

Citlivá data v bezpečí

Kybernetické útoky během pandemie odhalily, jak zranitelné jsou informace o pacientech. Tato citlivá zdravotnická data je nutné dobře chránit a bezpečně uchovávat. Osvědčená řešení od Axians již řadu let podporují zdravotnické a farmaceutické společnosti při zrychlování a zvyšování flexibility procesů.

Řešení Axians pro oblast zdravotnictví

Jak vám můžeme pomoci?

  • Kliknutím na tlačítko “ODESLAT” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.