ENTERPRISE NETWORKS

Digital Workplace Observability

Máme bohaté zkušenosti s nasazením a optimalizací řešení ThousandEyes v podnikovém prostředí.

Observabilita je schopnost pochopit, měřit a analyzovat chování složitého systému. V kontextu IT infrastruktury a aplikací je observabilita nezbytná pro rychlé odhalení a diagnostiku problémů, pochopení výkonnosti a zlepšení spolehlivosti.

Naším preferovaným nástrojem pro observabilitu je ThousandEyes. Poskytuje komplexní observabilitu digitálních služeb a sítí tím, že simuluje uživatelské transakce a síťový provoz, aby bylo možné identifikovat potenciální problémy dříve, než ovlivní koncové uživatele. Široká škála metrik a vizualizací pomůže provozovatelům rychle pochopit výkon a identifikovat potenciální problémy. Patří mezi ně síťové metriky, jako je latence internetu, jitter a ztráta paketů, a také metriky specifické pro aplikace, jako je doba řešení DNS, rychlost načítání webových stránek a doba odezvy API. ThousandEyes také poskytuje řadu funkcí pro upozorňování a oznamování, které zajišťují, že jsou provozovatelé informováni, když se objeví problémy.

  • Přehled o výkonu aplikace z pohledu vašich zákazníků
  • Urychlení řešení problémů s připojením koncových uživatelů
  • Přehled o vašich SaaS aplikacích

S čím vám můžeme pomoci?

Monitorování koncových uživatelů

  • Sledování výkonu aplikace z pohledu uživatele  
  • Přístup k visibilitě na vyžádání a v reálném čase 
  • Podrobné metriky síťového připojení uživatele, včetně podrobností o Wi-Fi  
  • Pomoc při řešení problémů s výkonem uživatelů souvisejících s Wi-Fi, šířkou pásma, latencí internetu, rychlostí stránek, dostupností poskytovatele internetových služeb nebo služby SaaS

Visibilita internetu a WAN sítě

  • Monitorování překryvné a podkladové sítě SD-WAN  
  • Vizualizace síťové cesty  
  • Testování dostupnosti, integrity a výkonu DNS  
  • Používání sondy dostupné po celém světě a ve všech hlavních uzlech poskytovatelů sítí. 

Syntetika sítě a aplikací

  • Simulace skutečné interakce uživatelů s webovou stránkou nebo aplikací  
  •  Testování webových transakcí na bázi Selenium  
  •  Programování logiky pomocí JavaScriptu  
  •  Testy dostupné z veřejných nebo lokálních sond 

Reference našich zákazníků

Managed Services Bankovnictví a pojišťovnictví

Poskytujeme komplexní Managed Print Services Komerční bance

Komerční banka se v roce 2015 rozhodla přesunout starost o tiskové prostředí na externí dodavatele. KB do té doby pořizovala tiskárny i spotřební materiál do svého vlastnictví. Jen záruční a pozáruční servis byl zajišťován externě.
Více
SAP Průmysl

Komplexní implementace řešení SAP ve společnosti MAGNA Automotive Stity s.r.o

Společnost MAGNA Automotive, výrobce komponentů pro automobilový průmysl, řešila komplexní výměnu ERP systému. Původní ERP systém již nebyl schopen zajišťovat moderní požadavky na automotive procesy, a to především v oblasti výroby a logistiky.
Více
Smart Factory Průmysl

Automatická deklarace výroby v závodě FAURECIA, Plazy

FAURECIA INTERIOR SYSTEMS BOHEMIA s.r.o., člen koncernu FAURECIA jednoho z předních výrobců Automotive dílů realizoval systém automatické deklarace výroby pro technologický soubor vstřikovna. Provedli jsme kompletní dodávku systému na klíč (HW, SW, montáže), a to s více než 20letými zkušenostmi v daném segmentu průmyslu.
Více
Cloud & Data Center Infrastructure

Implementace řešení dHCI ve společnosti Porsche Česká republika s.r.o.

Společnosti Porsche ČR rostly nároky na infrastrukturu, přičemž stávající řešení už nebylo dostačující. Proto jsme obnovili hardware i software a implementovali inteligentní platformu dHCI, která v současnosti patří mezi nejpokročilejší řešení na trhu.
Více
SAP Průmysl

Bezpapírová výroba v praxi aneb další kroky k Průmyslu 4.0 ve společnosti Dormer Pramet

Společnost Dormer Pramet se intenzivně zabývá inovacemi a optimalizací svých procesů. Pro řízení celé společnosti včetně výroby využívá systém SAP a již delší dobu se zabývala myšlenkou na další digitalizaci výroby. Specialisté společnosti společně s našimi odborníky připravili podrobný koncept, kde všechny oblasti zmapovali a navrhli řešení.
Více
Kybernetická bezpečnost

Audit kybernetické bezpečnosti u Elektrotrans a.s.

ELEKTROTRANS a.s. je společnost patřící mezi jedničky na českém trhu v zajišťování komplexních služeb v oblasti přenosu a distribuce elektrické energie. Tato pozice klade vysoké nároky na bezpečnost celé IT infrastruktury společnosti. Elektrotrans jsme pomohli tuto infrastrukturu zkontrolovat pomocí penetračních testů a bezpečnostního auditu.
Více
Kybernetická bezpečnost

Kontrola infrastrukturních prvků pro Schaltag

Axians provedla externí penetrační testy se zaměřením především na hraniční infrastrukturní prvky. Poté následovalo také testování webových aplikací. Součástí testu bylo využití brute force útoku na přihlašovací údaje zaměstnanců. V rámci testování webových aplikací došlo k automatizovanému testu, který byl následován ručním testováním
Více
Kybernetická bezpečnost

Penetrační testování pro Ministerstvo spravedlnosti ČR

Ministerstvo spravedlnosti ČR spolupracuje s Axians na ochraně své infrastruktury. Axians provedl napříč ministerstvem testy ke zjištění slabých míst a zajištění ochrany aplikací.
Více
Managed Services

Service desk pro české prostředí ThermoFisher

Axians poskytla společnosti Thermo Fisher Scientific podporu při převzetí služby Service desk do domácího prostředí. Služba se skládá z 3-6 lidí včetně dedikovaného Service Delivery Managera, kteří se starají o více než 1000 uživatelů stanic.
Více

Jak vám můžeme pomoci?

Máte projekt? Otázku? Zaujalo vás naše řešení? Kontaktujte nezávazně naše experty a my se vám co nejdříve ozveme.

  • Kliknutím na tlačítko “ODESLAT” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.