Zdraví je jednou z nejdůležitějších hodnot

V prostředí, kde neustále narůstají náklady na zdravotní péči, ale i tlak ze strany regulačních systémů, je vysoká flexibilita jednou z největších výzev, jimž čelí zdravotnictví, farmaceutický průmysl i související odvětví.

Citlivá data v bezpečí

Kybernetické útoky během pandemie odhalily, jak zranitelné jsou informace o pacientech. Tato citlivá zdravotnická data je nutné dobře chránit a bezpečně uchovávat. Osvědčená řešení od Axians již řadu let podporují zdravotnické a farmaceutické společnosti při zrychlování a zvyšování flexibility procesů.

Jen ty nejlepší zkušenosti klientů

Digitalizace umožňuje zvyšovat komfort zdravotnických služeb a poskytovatelům přináší nové možnosti. Pacientům, kteří očekávají jednotné online systémy, nabízí dokonalou uživatelskou zkušenost.

Řešení pro vaše výzvy:

Ochrana měkkých cílů

Označení „měkké cíle“ používají bezpečnostní experti pro místa s vysokou koncentrací osob a nízkou úrovní zabezpečení proti násilným útokům. K těm patří například nemocnice nebo místa kulturních akcí. Pomůžeme vám eliminovat krizové události díky využití moderních technologií a umělé inteligence.

Podpora pro váš byznys

Monitorujeme, spravujeme a chráníme IT systémy. Dodáme vám hardware i software a následně se postaráme o monitoring a bezpečnost celého IT prostředí – včetně přístupové, pevné a mobilní sítě.

Prevence ztráty dat

Odhalte úniky informací a eliminujte zneužití dat – dříve než k nim dojde. Díky našim řešením můžete mít citlivá data neustále pod kontrolou. Pokud chcete vědět, kdo a jak s vašimi daty ve firmě nakládá, jsme vám k dispozici: od počátečního návrhu přes realizaci až po uvedení systému do provozu.

Program kybernetické bezpečnosti – mít jasný směr

Když chcete dosáhnout svého cíle, potřebujete mít jasnou strategii. U kybernetické bezpečnosti to platí dvojnásob. Ať už potřebujete zavést vyspělejší zabezpečení nebo vyhovět konkrétním předpisům – včetně českého zákona o kybernetické bezpečnosti nebo ISO / IEC 27 001 – jsme tady pro vás. Posoudíme stávající zabezpečení vašich dat, společně definujeme cílový stav a také to, jak k němu dospět. S námi dosáhnete svých cílů v oblasti kybernetické bezpečnosti tím nejefektivnějším způsobem.

Řešení Axians pro oblast zdravotnictví

Jak vám můžeme pomoci?