INOVACE

Virtuální a rozšířená realita

Připravíme vám na míru virtuální showroomy, školení, vizualizace produktů a další. Tvorba videí a virtuální i rozšířená realita dle vašich požadavků.

Váš kreativní partner v oblasti audiovizuální tvorby a virtuální reality

Nabízíme audiovizuální podporu počínaje virtuální realitou a konče tvorbou videí natočenými profesionální kamerovou technikou. Máme zkušenost s vývojem a vizualizací produktů v prostředí pro brýle typu Oculus Quest 2 nebo Hololens 2, profesionální next-gen brýle rozšířené reality. Díky našemu vhledu do vývoje vytváříme výjimečné scénáře, které zcela transformují způsob, jakým se podniky a organizace prezentují a komunikují se svými zákazníky či zaměstnanci.

Vizualizace projektů v reálném čase, interaktivní spolupráce na digitálních modelech, nebo dokonce virtuální prohlídky navržených prostor mohou probíhat zcela vzdáleně.

S čím vám můžeme pomoci:

 • Vytvoříme interaktivní virtuální školení, která ponoří účastníky do realistických situací a poskytnou jim praktický vhled do problematiky.
 • Virtuální realita otevírá nové možnosti prezentace. Vaše produkty nejen nafotíme a natočíme, ale také umístíme do prostoru virtuální reality, kde si je zákazníci mohou prohlédnout z každého úhlu.
 • Navrhneme scénáře audiovizuálních projektů, zabýváme se tvorbou animovaných videí, dynamických pozadí, 3D modelováním aj.
 • Aktivně se podílíme na konceptu Metaverse. Pomůžeme vám využít plně jeho možností, ať už jde o prezentaci, komunikaci, nebo inovace v oblasti výuky zaměstnanců.
 • Naše dovednosti ve 2D grafice nám umožňují vytvářet vizuálně poutavé designy, které doplňují a rozšiřují vaši identitu.
 • NEJNOVĚJŠÍ TRENDY Z OBLASTI VIRTUÁLNÍ REALITY, ROZŠÍŘENÉ REALITY A 3D
 • NADŠENÝ TÝM SPECIALISTŮ NA OBLASTI 2D I 3D GRAFIKY, VR, AR A XR S PŘESAHEM DO UX A UI
 • KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ – OD VIZUALIZACE PRODUKTU, PŘES VIRTUÁLNÍ SHOWROOM AŽ PO VIRTUÁLNÍ TRÉNINK
 • ŠPIČKOVÉ TECHNOLOGIE – BRÝLE HOLOLENS 2 A OCULUS QUEST 2, PROFESIONÁLNÍ FOTOAPARÁTY A KAMERY
 • MOŽNOST MEZINÁRODNÍ SPOLUPRÁCE PŘI TVORBĚ VIDEÍ ČI VIZUALIZACI PROSTŘEDÍ, VR NEMÁ HRANICE

Virtuální realita (VR)

Virtuální realita se rychle stává nezbytnou technologií pro podniky hledající inovativní způsoby, jak prezentovat své produkty a prostředí. S použitím zařízení jako Oculus Quest 2 můžeme vytvořit detailní imerzní prostředí, která zákazníkům umožňují kompletní ponoření do světa prezentovaných produktů. Mají tedy možnost prozkoumat produkty či prostředí v plném detailu, pohybovat se kolem nich, a dokonce s nimi v tomto digitálním prostoru interagovat, ať už to jsou produkty, místnosti, prostředí či virtuální školení.

Rozšířená realita (AR)

Rozšířená realita (AR) je fascinující kombinací skutečného a digitálního světa. Na rozdíl od virtuální reality, kde vás prostředí kompletně obklopí, rozšířená realita umožňuje digitální objekty vložit přímo do našeho fyzického prostředí.

To otevírá nespočet možností pro vzdělávání a návrhy – nespornou výhodou je fyzická lehkost zařízení jako Hololens 2 a to, že takové brýle neodtrhávají uživatele od skutečného prostředí. Naopak do tohoto prostředí prvky přidávají – a to digitální virtuální objekty.

3D Modelování

Náš tým dokáže modelovat ve 3D a kombinovat technické znalosti s kreativním přístupem, což nám umožňuje přinášet řešení, která jsou uzpůsobená na míru vašim potřebám. Zhotovené 3D modely můžeme animovat v realistických scénách či vložit do virtuální reality.

Audiovizuální podpora

Naším cílem je poskytovat komplexní audiovizuální řešení, která zdůrazňují kvalitu a aktuální trendy, ať už se jedná o 2D grafiku či videa. Zajímavým odvětvím je tvorba výukových videí, pro kterou máme k dispozici profesionální kamerovou techniku a grafické pracovní stanice pro střih. Poskytujeme veškeré služby od natáčení až po postprodukci a zakomponování grafických prvků.

Ukázky naší audiovizuální tvorby

Virtuální Showroom: Škoda Kodiaq

Jak vám můžeme pomoci?

Máte projekt? Otázku? Zaujalo vás naše řešení? Kontaktujte nezávazně naše experty a my se vám co nejdříve ozveme.

 • Kliknutím na tlačítko “ODESLAT” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.