INOVACE

Virtuální a rozšířená realita

Připravíme vám na míru virtuální showroomy, školení, vizualizace produktů a další. VR dle vašich požadavků.

AV-VR tým je váš kreativní partner v oblasti audiovizuální tvorby a virtuální reality

Naše oddělení nabízí audiovizuální podporu počínaje virtuální realitou a konče videi zpracovanými profesionální kamerovou technikou. Máme zkušenost s vývojem a vizualizací produktů a prostředí pro brýle typu Oculus Quest 2, ale i pro Hololens 2 – profesionální next-gen brýle rozšířené reality. Díky našemu vhledu do vývoje jsme schopni vytvářet výjimečné scénáře, které zcela transformují způsob, jakým se podniky a organizace prezentují a komunikují se svými zákazníky či zaměstnanci.

Vizualizace projektů v reálném čase, interaktivní spolupráce na digitálních modelech nebo dokonce virtuální prohlídky navržených prostor mohou probíhat zcela vzdáleně.

 

S čím vám můžeme pomoci:

  • Vytvoříme interaktivní virtuální školení, která ponoří účastníky do realistických situací a poskytne jim praktický vhled do problematiky.
  • VR otevírá nové možnosti prezentace. Vaše produkty nejen nafotíme a natočíme, ale také umístíme do virtuálního prostoru, kde si je zákazníci mohou prohlédnout z každého úhlu.
  • Navrhneme scénáře videí, připravíme animovaná videa, dynamická pozadí aj.
  • Aktivně se podílíme na konceptu Metaverse. Pomůžeme vám využít plně možnosti, ať už jde o prezentaci, komunikaci nebo inovace v oblasti výuky zaměstnanců.
  • Naše dovednosti ve 2D grafice nám umožňují vytvářet vizuálně poutavé designy, které doplňují a rozšiřují vaši identitu.
  • Sledování nejnovějších trendů z oblasti VR, AR a 3D
  • Nadšený tým specialistů na oblasti 2D i 3D grafiky, VR, AR a XR s přesahem do UX / UI
  • KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ – OD vizualizace produktu, přes virtuální showroom až po virtuální trénink
  • Špičkové technologie – brýle Hololens 2 a Oculus Quest 2, profesionální fotoaparáty a kamery
  • Možnost mezinárodní spolupráce při tvorbě videí či vizualizaci prostředí. VR – nemá hranice

Virtuální realita | VR

Virtuální realita se rychle stává nezbytnou technologií pro podniky hledající inovativní způsoby, jak prezentovat své produkty a prostředí. Použitím zařízení jako Oculus Quest 2 můžeme vytvořit detailní imersivní prostředí, která zákazníkům umožňují kompletní ponoření do světa prezentovaných produktů. Tedy prozkoumat produkty či prostředí v plném detailu, pohybovat se kolem nich a dokonce v tomto digitálním prostoru s nimi interagovat.
Ať již to jsou produkty, místnosti, prostředí či virtuální školení.

Rozšířená realita | AR

Rozšířená realita (AR) je fascinující kombinací skutečného a digitálního světa. Na rozdíl od VR, kde vás prostředí kompletně obklopí, AR umožňuje digitální objekty vložit přímo do našeho fyzického prostředí.
To otevírá nespočet možností pro vzdělávání a návrhy – nespornou výhodou je fyzická lehkost zařízení jako Hololens 2 a to, že takové brýle neodtrhávají uživatele od skutečného prostředí. Naopak do toho prostředí spíše přidávají – a to digitální, virtuální objekty.

3D Modelování

Náš tým dokáže i 3D modelovat a kombinovat technické znalosti s kreativním instinktem, což nám umožňuje přinášet řešení, která jsou na míru vašim potřebám. Vyhotovené 3D modely můžeme animovat v realistických scénách či vložit do virtuální reality.

Audiovizuální podpora

Naším cílem je poskytovat komplexní audiovizuální řešení, která zdůrazňují kvalitu a aktuální trendy. Ať již se jedná o 2D grafiku či videa. Zajímavým odvětvím jsou například školící videa, ke kterým máme k dispozici profesionální kamerovou techniku a grafické workstations pro střih. Jsme schopni poskytnout vše od natáčení až po postprodukci a zakomponování grafických prvků.

Ukázky naší audio-vizuální tvorby

Virtuální Showroom: Škoda Kodiaq

Jak vám můžeme pomoci?

Máte projekt? Otázku? Zaujalo vás naše řešení? Kontaktujte nezávazně naše experty a my se vám co nejdříve ozveme.