Pro rychlé a kvalitní služby

Zákazníci v e-commerce – koncoví i B2B uživatelé – očekávají krátké dodací lhůty a vysokou kvalitu služeb. Pomůžeme vám odstranit slabé články logistického řetězce, které by mohly mít zásadní dopad na včasnou distribuci zboží, a to v automobilové, železniční, letecké i v námořní dopravě.

Rychle, bezchybně a hospodárně

Pokročilé technologie přinášejí náskok, který je výhodou nejen v prostředí silné konkurence. Ať už se jedná o automatizaci, sledovací systémy, datovou analytiku, nebo chytrá IoT řešení, s Axians překonáte všechny digitální výzvy a můžete se plně soustředit na své podnikání.

Řešení pro vaše výzvy:

Jedno řešení pro více výzev.

Efektivnímu fungování logistických společností často brání velké množství složitých IT technologií a nesourodých systémů spravovaných různými týmy, což významně komplikuje a prodlužuje většinu procesů. Axians poskytuje jedno řešení pro okamžitý a globální přehled o vaší IT infrastruktuře a její zranitelnosti vůči nejnovějším internetovým hrozbám. Zároveň dává návod, jak se chránit. Klasifikaci zranitelností a hrozeb provádíme na základě konkrétního rizikového profilu. Poskytujeme automatizovaný a efektivní způsob patch aplikace.

 

Plynule a efektivně

Efektivitu dopravy a distribuce ovlivňují také procesy v logistickém centru. Dodáváme řešení pro kontrolu a zabezpečení přístupu, kontrolu bran a vchodů, analýzu obrazu nebo řízení technologie budov.

 

Provozní technologie

Díky silné partnerské spolupráci poskytujeme nejlepší provozní technologie od úložišť a serverů až po sítě.

Jak vám můžeme pomoci?