Nebereme se příliš vážně

Nebereme se příliš vážně

Věříme, že optimismus nás dokáže dostat ze všeho, i z těžších chvil. Vždy se snažíme dívat na věci z lepší stránky. Rádi se smějeme a umíme si udělat legraci i sami ze sebe. Proč? Protože víme, že společně dokážeme překonat všechny překážky. A s úsměvem na tváři se nám najednou zdají menší. 

Příběh Terky

Terka se rozhodla připojit k Axians na základě pracovního pohovoru. Tam se dozvěděla, jaké jsou Axians hodnoty a že se dobře shodují s jejími osobními. Byla pozvána na velkou opening party Brněnských kanceláří, která se konala týden před jejím oficiálním nástupem. A ani ještě předtím nikdy nebyla v Brně. Jak to všechno dopadlo? Více ve videu!   

Určitě není každý den růžový, a nelítají všude jednorožci. Ale o to důležitější je nebrat se příliš vážně a podpořit své kolegy třeba nějakým tím vtípkem.”   

Terka Behenská

Ale zas tak vážní nejsme…

Často se nás nováčci ptají, jak tato hodnota vznikla. Když jsme pracovali na pojmenování toho, čím v Axians žijeme, definovali jsme tři základní hodnoty. Všichni jsme ale měli pocit, že nám tam ještě něco schází. Tyto tři hodnoty jsou pro nás důležité, závazné a ctíme je… ale nebereme se zas až tak vážně. A bylo to! Pojmenovali jsme poslední, ale za to důležitou hodnotunebereme se příliš vážně. 

Běháš maratony, nebo lapáš po dechu při dobíhání tramvaje?

Je jedno, jestli běháš maratony, nebo lap po dechu při dobíhání tramvaje. Důležité je, že se neber příliš vážně a přidáš se k nám na některou z našich sportovních akcítřeba i s pompony pro roztleskávání.