Image

Zajímáme se o ostatní

Zajímáme se o ostatní

Zajímáme se o ostatní, protože víme, že to jsou lidé, kteří dělají Axians výjimečným. Naši zaměstnanci nejsou jen číslem. Svým kolegům poskytujeme zpětnou vazbu a oceňujeme dobře odvedenou práci. Protože jen díky zpětné vazbě můžeme růst. Jsme vždy připraveni nabídnout pomocnou ruku a jít nad rámec pracovní roviny. Jak se dneska máš? 🙂  

Příběh Stevena

Steven se o lidi upřímně zajímá. Vždy , kdonarozeniny, komu se narodilo dítě, kdo je nemocný a jak se mu daří. Jak sám říká, každý kolega je středobodem svého příběhu. A my chceme být součástí jejich příběhu, ne je nutit do toho našehoStevenův tým existoval už předtím, než se stal teamleaderem, on jej pouze nasměroval novým směrem. Nejvíce se nám na Stevenovém příběhu líbí ta lehkost, s kterou se zajímá o ostatníVíce ve videu!  

Když se k lidem chováte hezky a laskavě a záleží vám na nich, mají tendenci dělat totéž pro vás

Williams Steven

Rovnováha je důležitá

Mnoho naších kolegů zastává kromě své pracovní role také roli rodiče Roky 2020 2021 pro byly opravdu náročné; pracují z domova, starají se o své rodiny a podílejí se na domácím vzdělávání. V duchu hesla #zajímáme se o ostatní jsme těm, kteří to potřebovali, poskytli flexibilnější pracovní dobu. Aby mohli všechny své životní role sladit bez stresu.  

Za hranicemi kanceláře

Zajímáme se o druhé není jen interní hodnota. Rádi pomáháme i mimo naše pracovní stoly. Krásnou tradicí je Vánoční strom splněných přání, kde plníme přání dětským domovům nebo domovům pro seniory. Dlouhodobě také spolupracujeme s organizací, která zajišťuje prázdninové brigády a pracovní stáže pro děti z dětských domovů. Každý rok se tak stáváme průvodcem první pracovní zkušenosti dítěte. V Axians víme, že nabídnout pomocnou ruku je nesmírně důležité.