Image

Hrajeme s otevřenými kartami

Hrajeme s otevřenými kartami

V Axians věříme, že otevřené karty na stole vedou k lepší hře. O úspěch usilujeme společně a je pro nás důležité si vyslechnout tvůj názor. Nehrajeme zde hru “tohle je moje know-how”, ale věříme ve vzájemné sdílení informací. Zeptej se na názor, poraď se s kolegy a pamatuj: jediná špatná otázka je ta nevyřčená. 

Příběh Renaty

Ženy v IT pro nás v Axians bylo vždy téma, ale když Renata vydala svůj LinkedIn článek, začali jsme přemýšlet o tom, jak jejich zapojení ještě více podpořit.   

Vše začalo projektem knihovny, kdy Renatě jeden z kolegů doporučil knihu o ženách v IT a kybernetické bezpečnosti. Po jejím přečtení si uvědomila, že žen v IT není mnoho a ráda by to změnila. V souladu s naší hodnotou “hrajeme s otevřenými kartami” se Renata nebála říct svůj názor a napsala článek o tom, jaké to je být ženou v IT. Článek měl mezi kolegy velký úspěch a společně jsme začali na této iniciativě pracovat do hloubky. Více ve videu!   

této době, jednou z nejdůležitějších kvalit je čistě komunikace.

Crawford-Lann Shane

Spolupráce a komunikace jsou klíčové

Když jsme se rozhodli pro vylepšení našeho performance managementu, zapojili jsme kolegy napříč společností. Do diskuse u “kulatého stolu” se zapojili naši technici, sekuriťáci a backoffice… a byla to symfonie! Bylo úžasné sledovat diskusi lidí na různých pozicích. A jak to dopadlo? Společně jsme vytvořili celý hodnotící koncept, který je na míru ušitý potřebám zaměstnanců i manažerů. Klíčové pro nás je, že se všichni zapojili do diskuse, nebáli se mluvit a naslouchali potřebám ostatních.  

Karty na stole pro lepší hru

Kdybychom #hrajeme s otevřenými kartami transformovali do podoby akce, byl by to určitě Townhall – náš čtvrtletní informační nášup. Transparentní komunikace je vždy základ. Máš otázku? Polož ji anonymně nebo také ne. Jsme tu vždy pro tebe, nasloucháme a odpovídáme. Všechny dotazy a podněty jsou zároveň závazkem se zlepšovat a posouvat kupředu.