Darren

Network Security Engineer

Od počítače ZX Spectrum 2 k Cyber Security.

O IT jsem se zajímal už od útlého věku, kdy jsem s bratry  začal hrát počítačové hry na ZX Spectru. Nikdy nezapomenu, jak načítání hry trvalo asi třicet minut. Postupně jsem chtěl o IT světě vědět víc, zajímala mě hlavně bezpečnost. Proto se nyní zaměřuji hlavně na Palo Alto a F5.

Zabezpečuji síťě pro naše zákazníky.

Kdybych to měl říct velmi jednoduše, pro zákazníky Axians pracuji na zabezpečení sítí proti počítačovým virům a útokům. Součástí mojí práce je kontrolovat, navrhovat a vylepšovat zabezpečení a samozřejmě to konzultovat se svými kolegy, nejčastěji na videohovoru.

… Proč Axians?

Poprvé jsem v České republice žil v roce 2014. Pak jsem se vrátil do Británie, abych získal další zkušenosti s bezpečnostními technologiemi a měl komplexnější znalosti z oblasti zabezpečení. Později jsem si ale uvědomil, že Brno je to místo, kde chci žít. Celý náborový proces i komunikace byla v Axians moc fajn a upřímně, stále si užívám tu přátelskou atmosféru a „živé“ prostředí. Myslím, že právě atmosféra a lidi jsou to, co nás v Axians stále posouvá.