Poskytujeme služby pro modernizaci vašeho IT pomocí cloudové strategie založené na konkrétních potřebách společnosti.

Zajišťujeme cloudové služby spojené s provozem serverů, úložišť a sítí (IaaS), programovací a databázové platformy (PaaS), softwarové a aplikační služby (SaaS) nebo služby virtuální plochy (DaaS).

Flexibilní možnosti systému cloud & edge computing

Infrastruktura jako služba (IaaS) z veřejného cloudu, jako řešení privátního cloudu nebo jako hybridní scénář? Možnosti aplikace jsou téměř neomezené a lze je individuálně přizpůsobit vašim požadavkům. Výhody jsou ve všech případech stejné: místo nákladné a často složité správy základního hardwaru začnete využívat cenově efektivní a snadno škálovatelné cloudové řešení.

Objevte funkční a ekonomické modely pro digitalizaci. Získejte neomezený přístup k datům a aplikacím, větší kapacitu IT úložišť a zároveň zajímavou finanční úsporu.

  • Struktura nákladů na základě poptávky
  • Od poradenství po sofistikovanou strategii licencování
  • Rychlé zvyšování a snižování výkonu IT podle aktuální potřeby
  • Okamžitá dostupnost aplikací či služeb na všech zařízeních – ať jste kdekoli

Vytváříme efektivní a vysoce zabezpečená cloudová řešení, která vyhovují specifikům vašeho obchodního modelu. Díky zkušenostem z mnoha projektů umíme nastavit systém tak, aby zohlednil všechny souvislosti a plně vyhovoval vašim potřebám, ať už se jedná o infrastrukturu, platformu nebo software. Naše modely pro cloudová řešení nabízejí tyto možnosti:

SOUKROMÝ CLOUD

Vytvoříme vám vlastní izolované cloudové prostředí s využitím našeho soukromého cloudu – postavené, konvergované a spravované buď z vašich vlastních nebo z našich zdrojů.

VEŘEJNÝ CLOUD

Zodpovědnost, znalost správy a údržbu systému veřejných cloudů využívaných vaší společností přenesete na specialisty z Axians. Hlavní výhodou využívání služeb veřejných cloudů je ověřené, stabilní a vysoce škálovatelné řešení provozovaných služeb, což oceňují všichni uživatelé.

HYBRIDNÍ CLOUD

Hybridní cloudové řešení kombinuje výhody soukromého a veřejného cloudu. Získáte dva samostatné modely spojené do jediného efektivního cloudového řešení.

 

EDGE COMPUTING A JEHO VÝHODY

Dva různé přístupy k distribuci výpočetního výkonu a migraci uživatelských dat odráží v současnosti zdánlivý konflikt mezi Cloudem a Edge. Ve skutečnosti se nejedná o konflikt, ale o rodící se synergii. Obě technologie se navzájem doplňují a jedna bez druhé přestávají dávat smysl.

Díky nástupu systémů pro Edge computing, zjednodušení správy a souvisejícímu snížení nákladů mohou z této technologie těžit firmy všech velikostí. Společnost Axians vám pomůže s vhodným výběrem a implementací technologií Edge computing, který vaší společnosti přinese nejen vyšší bezpečnost, nižší náklady na provoz, ale i větší uživatelské pohodlí.

Organizace, které už s námi Edge computing implementovaly, právě zjišťují, jak obrovské konkurenční výhody tím získaly – zvláště v oblasti pracovní efektivity a rozvoje nového byznysu.

Jak vám můžeme pomoci?

  • Kliknutím na tlačítko “ODESLAT” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.