Webinář: Novinky Windows Server 2025

DNE
10H00 - 11H00

Novinky Windows Server 2025 aneb přímá cesta k hybridnímu cloudu

Po webináři “Vše o změnách licencování VMware”, který vyvolal poměrně velkou odezvu, jsme pro vás připravili navazující webinář Novinky Windows Server 2025 aneb přímá cesta k hybridnímu cloudu, který proběhne 23.května 2024 přes Microsoft Teams.
Workshop zmiňuje kromě technických aspektů také jejich přínosy v oblasti provozních nákladů. Je určen nejen pro správce Microsoft Windows platformy, ale i pro IT manažery, kteří se potřebují připravit na rozhodnutí, zda Hyper-V je alternativou k současné virtualizační platformě.

Co se na webináři dozvíte?

  • VMware není jedinou cestou k virtualizaci, Hyper-V stojí za zvážení.
  • Pojďte si vyslechnout našeho experta pro řešení Microsoft, který vás provede zajímavými novinkami – hotpatchning, ARC, AD, clustering, S2D…
  • Workshop zmiňuje nejen technické aspekty, ale i jejich přínosy ohledně provozních nákladů.
  • Je určen nejen pro správce Microsoft Windows platformy, ale i pro IT manažery, kteří se potřebují připravit na rozhodnutí zda Hyper-V je alternativou k současné virtualizační platformě.

Windows Server 2025 může být vhodnou alternativou k virtualizačnímu softwaru jako je VMware pro organizace, které chtějí virtualizovat své IT infrastruktury. Windows Server obsahuje vestavěnou virtualizační platformu nazvanou Hyper-V, která umožňuje vytvářet a spravovat virtuální stroje a prostředí. Hyper-V je plně integrován do Windows Server a nabízí širokou škálu funkcí pro virtualizaci, včetně možnosti migrace virtuálních strojů, správy zdrojů a podpory pro různé operační systémy.

Kdy: 23. 5. 2024 od 10:00 do 11:00 přes MS Teams

 Zajímá vás toto téma? Napište nám na marketing@axians.cz a my vám rádi zašleme záznam webináře ke zhlédnutí.