Společnost Axians redtoo s.r.o., která je ICT brandem celosvětového koncernu VINCI, se stěhuje do nového! Již na začátku srpna přivítají zbrusu nové prostory bývalé brněnské Zbrojovky svého prvního nájemce. Budova ZET.office v rozsáhlém dvaadvacetihektarovém brownfieldu v širším centru Brna je hotová a Axians, který se specializuje na poskytování inovativních podnikových řešení a ICT služeb, zde obsadí 1700 m2 ve druhém a třetím patře.

„Výběr nových brněnských prostor pro nás nebyla jenom základní provozně-ekonomická výzva, protože jsme za poslední rok téměř zdvojnásobili počet zaměstnanců, ale především strategický krok s promítnutím naší firemní kultury zaměřené na lidi. Jsem rád, že jsme se na základě názoru většiny kolegů domluvili právě na lokalitě ZET.office. Umožňuje nám plánovaný růst, dostatek týmových aktivit a zároveň jsme schopni realizovat prostory plně dle našich potřeb včetně implementace vlastních SMART IoT řešení“ komentuje Jiří Vytlačil, CEO a jednatel Axians redtoo s.r.o. a dodává: „Nové prostory jsou pro nás, a především pro naši pobočku v Brně, klíčové i z pohledu sjednocení a rozvoje firemního DNA.”

Axians, který se skládá z více než 11 tisíc odborníků v 24 zemích celého světa, se zaměřuje na poskytování široké škály řešení a služeb v oblasti ICT, zahrnující kybernetickou bezpečnost, SMART řešení, outsourcing IT specialistů, podnikové sítě, systémové integrace, spravované služby, business aplikace & analýzu dat, Cloud a Datacenter infrastrukturu a IT support.

V České republice má společnost ve svém týmu více než 150 specialistů, z nichž sestavuje ty nejvhodnější týmy realizující na mírupřipravená řešení. K tomu nyní přispěje i špičkové pracovní prostředí přímo v ZET.office a nejbližším okolí. Víceúčelový park, který je unikátní svou velikostí, nabídkou prvků a míst pro aktivní odpočinek, poskytuje i možnost neformálního setkávání s přáteli i kolegy během pracovního dne. Uvedený krok tak stabilně zapadá do celkové koncepce rozvoje této unikátní a inovativní společnosti.

„Uspokojit vysoké nároky pracovníků z oblasti IT na kvalitu pracovního prostředí je náročné a jsme tak moc rádi, že se společnost Axians rozhodla právě pro náš projekt. Věříme, že zaměstnanci budou spokojení nejen s kvalitou pracovního prostředí přímo v ZET.office, ale      i v jejím okolí. To nabídne mimo jiné víceúčelový park, který bude v rámci brněnského trhu unikátní svou velikostí, různorodými aktivitami na neformální setkávání a trávení času s kolegy během pracovního dne,“ říká Zdeněk Vojtek, Senior Letting Manager v CPI Property Group.  

Nová Zbrojovka je rozsáhlý a dlouhodobý developerský projekt společnosti CPI Property Group vznikající v areálu bývalé Zbrojovky Brno. Dosavadní brownfield se postupně proměňuje v živou, moderní a dobře dostupnou čtvrť, která poskytne kvalitní možnosti bydlení, pestrou nabídku služeb a nákupních, pracovních i odpočinkových příležitostí. Areál propojuje průmyslovou historii Zbrojovky Brno s nejmodernějšími požadavky na kvalitu pracovního prostředí ve svém industriálním rázu a flexibilní členění vnitřního prostoru splňuje zároveň i vysoké standardy ekologické certifikace.