Rychlá implementace řešení byl jeden z hlavních požadavků úspěšného dokončení řešení Workplace HUB pro společnost Konica Minolta.

Rychlá implementace, flexibilní organizační struktura, kvalifikované zdroje a poradenství při vývoji softwaru. To jsou hlavní prvky pro úspěšné dokončení vyvíjeného řešení a pro přípravu produktu k uvolnění do první fáze testování uživateli. Tento cíl vyžadoval velmi rychlé sestavení 4-5 teamů v oblasti softwarového vývoje. Každý team byl složen z jednoho team leadera, čtyř vývojářů a dvou testeru. Axians bylo schopno během jednoho měsíce takto velké množství nejrůznějších vývojových teamů úspěšně sestavit a následně řídit jejich práci a integraci s ostatními teamy zákazníka. Druhy specialistů, kteří se podíleli na tomto projektu: projektoví manažeři, produktoví manažeři, team leadeři, bezpečnostní architekti, vývojáři a testeři.

Workplace HUB je v podstatě produktové a projektové zajištění IT infrastruktury na základě úspornosti a jednoduchosti. V budoucnu se stane jedním z hlavních pilířů konceptu budoucích kanceláří menších a středních firem a tím vyřešit problémy se správou jejich počítačové infrastruktury.

Použité technologie:

  • Java
  • Angular JS x,
  • .NET
  • C#
  • Atlassians tools (JIRA,…)

Proč Axians: 

Významnou roli při výběru dodavatele sehrála kompetence a mnoholeté zkušenosti společnosti Axians v oblasti vývoje, tvorby řešení na míru a projektového řízení. Projekt byl velmi dynamický, a i přes mnohé změny v průběhu projektu jsme díky dobré spolupráci a flexibilitě ze strany Axians, byli schopni daný produkt včas dokončit a představit našim klientům.