Svět a technologie se mění, důležitost vzdělávání zůstává

Přinášíme inovativní technologie pro podporu vzdělávání a vytvoření inteligentního kampusu; od Wi-Fi přes řešení virtuálních kampusů až po umělou inteligenci ve vzdělávání. Trend digitalizace školství využívá technologie při výuce, ale také při správě univerzit, které se tak mohou spolehnout na infrastrukturu IKT pro optimální organizaci života a práce na akademické půdě.

Studenti jsou naše budoucnost

Proto se podílíme na rozšiřování a zvyšování dostupnosti kvalitního studia a výzkumu. Mobilita, flexibilita, nepřetržitý přístup ke vzdělávacím materiálům a organizačním procesům, stejně jako bezpečná správa a distribuce velkého množství dat jsou pro vzdělávací organizace zásadní. Řešení ICT pomáhá účinně doplňovat a v některých případech dokonce propagovat nové pracovní a výukové metody.

Axians je dlouhodobým partnerem předních vzdělávacích institucí a společností se silným fokusem na výzkumné a vývojové činnosti.

Zveme vás na prohlídku po Axians Smart Campus

Poznejte místo, kde se moderní technologie prolínají s každodenním životem studentů a vytvářejí příležitost naplno rozvíjet jejich znalosti a talenty. Inteligentní kampus představuje přístup k informacím za pomoci virtuálních technologií i umělé inteligence a posouvá budoucnost vzdělávání na novou úroveň.

Řešení pro vaše výzvy:

Perfektní připojení v kampusu

Získejte vysoce výkonné připojení po celém kampusu – od přednáškových sálů přes knihovnu až po administrativní budovy univerzity. Studenti tak můžou využívat bezpečný a okamžitý přístup ke službám a informacím.

Infrastruktura a ucelené procesy

Axians umožňuje distribuovat a archivovat velké objemy dat v souvislosti s návrhem, nastavením a správou vysoce efektivních infrastruktur ICT. Od nastavení širokopásmového připojení a mobility v sítích Wi-Fi až po zajištění Unified Computingu prostřednictvím flexibilních systémů správy IT v datovém centru.

Jasná mysl a soustředění

Vysoká koncentrace CO2 ve vzduchu může vést k ospalosti a ztrátě soustředění. Axiom zajistí monitorování a automatickou regulaci hodnot CO2 v místnosti, čímž vám pomůže udržet bystrou mysl během práce a studia.

Objevte AXIOM

Jak vám můžeme pomoci?