Podpora hladkého fungování dopravní sítě

Technologie zvyšují úroveň všech typů dopravy – letištní, dálniční, železniční, veřejné i vodní. Inovativní ICT technologie dodávají dopravnímu průmyslu řešení, díky nimž mohou dopravci efektivně podávat slíbené výkony a být konkurenceschopní na mezinárodním trhu.

Bezpečná řešení IoT pro správu informací o dopravní infrastruktuře

V Axians pomáháme zákazníkům bezpečně využívat IoT: shromažďovat, spravovat a ukládat data, na jejichž základě se mohou lépe rozhodnout. Kvůli množství různých faktorů – od objemu silniční dopravy až po letové špičky – je pro celé odvětví schopnost dobře plánovat a jednat preventivně, klíčová.

Řešení pro vaše výzvy:

Automatizovaná síť pro efektivní práci

Pomůžeme vám odhalit, ověřit, vizualizovat a dokumentovat rozsáhlé sítě. Naše služby založené na řešeních, jako je IP Fabric, vám umožní automatizovat vaši infrastrukturu a získat potřebné informace ne během několika týdnů, ale minut.

 

Sledování plynulého provozu

Kolik aut, autobusů nebo nákladních vozidel vjíždí do vašeho města? Kolik lidí chce nastoupit do vozidla veřejné dopravy? Kolik osob využívá cyklostezku? A kolik volných míst je na parkovišti Park&Ride? Způsobí vaše dobíjecí stanice pro elektromobily výpadek proudu, když budou všechna auta využívat rychlonabíjení? Axiom vám odpoví na všechny tyto otázky a pomůže vyřešit případné problémy.

Prostředí IT a OT jsou si stále blíž

Hladké fungování jakékoliv společnosti závisí na spolupráci napříč organizační strukturou. Je potřeba sladit bezpečnostní postupy s regulačními požadavky – a IT zabezpečení s kompetencemi OT. U Axians najdete odborníky z obou světů. Řídíme se normami ISO/IEC 27001 a ISA/IEC 62443 a našim zákazníkům poskytujeme jen to, co je pro zabezpečení jejich společnosti nejlepší.

Jak vám můžeme pomoci?