The best of ICT with a human touch

Seznam se s naší DNA

A takhle to začalo…

Pojmenovali jsme naše firemní hodnoty, ale nechtěli jsme, aby se staly jen prázdnými slovy na zapomenutém letáčku v kuchyňce. Naše hodnoty každý den skutečně žijeme. Jsou součástí naší DNA. Projevují se nejen v práci a v přístupu k zákazníkům, ale stojí také za dobrými vztahy s kolegy a přátelstvími, která u nás vznikají.

Objev příběh naší DNA

Pomáháme firmám zvyšovat jejich efektivitu a podporovat jejich rozvoj.

Pravidla hry

Jsme přátelští.

Chceme spolupracovat s lidmi, se kterými se cítíme dobře.

Tykáme si.

Uvolněná atmosféra je základem pro dobré pracovní vztahy.

Nejsi další v řadě.

Axians je o lidech, vzájemné pomoci a podpoře.

Dáme na tebe.

Na každém názoru záleží.

Bereme věci tak, jak jsou.

Mluvíme spolu otevřeně nejen na Townhallech.

Zaměstnancům důvěřujeme.

S důvěrou je spojena tvá svoboda a nezávislost, ale také odpovědný přístup.

Tvoříme společně

Pomáhej kolegům – Ať jde o velkou pomoc, nebo malou radu, kolegovi z tvého nebo jiného týmu, v rámci tvé odbornosti i mimo ni. Podpora je základem našeho týmového ducha.

Hledej řešení, ne viníka – Jde nám o co nejlepší výsledek pro lidi, firmu i našeho zákazníka, ne o ukazování prstem na chyby. Z chyb se učíme, abychom se jim v budoucnu mohli vyhnout. Společná práce nás jako tým posiluje.

Hrajeme s otevřenými kartami

Úspěšnou spolupráci stavíme na otevřené komunikaci a vzájemném respektu. Tvůj názor je důležitý, proto se nemusíš bát říct ho nahlas.

Ptej se na názor, jdi si pro radu – Nikdo nemůže vědět všechno. Respekt si získáš tím, že dokážeš požádat druhé o pomoc nebo uznáš svou chybu. Kolegovi projevíš uznání, když se ho zeptáš na jeho pohled. Jediná špatná otázka je ta nevyslovená.

Řekni, co si myslíš – V Axians usilujeme o společný úspěch. Na tvém názoru záleží, ať je jakkoli odlišný. Informace si nenechávej pro sebe, poděl se o ně s ostatními. V naší hře hrajeme s otevřenými kartami.

Zajímáme se o ostatní

Vzájemně si nasloucháme, vážíme si jeden druhého a máme radost z dobře odvedené práce. Nebojíme se podat pomocnou ruku. Společně slavíme narozeniny a týmové úspěchy.

Projev zájem o kolegy, všímej si jejich práce a oceňuj ji. To nejmenší, co můžeš udělat, je dát zpětnou vazbu. Díky zpětné vazbě rosteme jako jednotlivci i jako tým. Zeptej se kolegů, jak se jim daří a nabídni podporu v pracovních i osobních záležitostech.

Nebereme se příliš vážně

Každá změna nebo neúspěch je pro nás příležitost začít dělat věci jinak. Na svět se díváme z té lepší stránky. Rádi se smějeme – i sami sobě.

Optimismus tě přenese přes chvíle, kdy se nedaří – Napjaté situace se střídají s dobrými jako den a noc. Když se ti něco nelíbí, nestyď se přijít s vlastními nápady na zlepšení.

Směj se – Ukaž, že si ze sebe umíš udělat legraci a dodej tak kuráž a dobrou náladu ostatním. Společně překonáme všechny problémy. Smích je nejlepší kámoš.

Víc než jen práce.

Axians je pro většinu z nás víc než jen práce. Mnoho lidí tady našlo parťáky na sport, na návštěvu divadla, na cestování a další aktivity. S hrdostí sledujeme, když se z kolegů stávají kamarádi a když vznikají opravdová přátelství. Společně slavíme menší či větší úspěchy, nové životní role a jubilea.

Naším cílem je vytvořit si takovou atmosféru a pracovní prostředí, na které se můžeme těšit – v pondělí i po dovolené. Budujeme firemní kulturu, která nás baví, a ve které se můžeme cítit po většinu dní spokojeně.

 

  • Human touch
  • Uniqueness
  • Solution complexity
Více

#jsmeaxians #axiansczech

Prohlédni si volné pozice