Společnost Axians vydala v souladu s právními předpisy výroční zprávu za rok 2019.  

Rok 2019 byl pro Axians z mnoha pohledů naprosto výjimečný a pro budoucí růst zásadní. Díky obrovskému úsilí a investicím do interní kultury, osobního a profesního růstu top i středního managementu, team leaderů a všech zaměstnanců se nám podařilo rozšířit počet vysoce specializovaných odborníků a smluvních specialistů o téměř 40%. Dle úspěšné, dlouhodobé strategie se nám podařilo plně vybudovat nová oddělení zaměřena na technologie, IoT a SMART řešení, consultingu a professional services. Tým specializovaný na kybernetickou bezpečnost a infrastrukturu se rozšířil o zhruba 60% (na 50-ti členný tým specialistů) a v neposlední řadě jsme vytvořili i zcela nové supportní oddělení, určené pro střední a velké společnosti.  Zároveň, díky kvalitní práci a růstu u současných i nových klientů, se nám podařilo zvýšit výnosy o 42% a zisk o 172%.

Kromě rozvoje lidí, kompetencí a nových zakázek jsme se také zaměřovali na zefektivnění interních procesů. Po úspěšné certifikaci ISO 9001 jsme se připravili na certifikace ISO 20000, 14001 a 27000.“ hodnotí rok 2019 CEO společnosti Axians, Jiří Vytlačil.

Společnost Axians se koncem roku 2019 rovněž rozhodla, že se v roce 2020 přestěhuje do nových prostor v Brně. Zároveň začala definovat firemní DNA, vyjadřující firemní hodnoty, cíle, vize, mise a dlouhodobou strategii společnosti, které v roce 2020 i úspěšně vydefinovala.

Všem zákazníkům a obchodním partnerům společnost Axians tímto děkuje za dlouhodobou důvěru a děkujeme také všem kolegům, jejichž práce, úsilí a trpělivosti si velice vážíme.