Inovativní technologie, jako jsou IoT, Průmysl 4.0 a umělá inteligence, mění celou společnost, ale i pohled na firemní sítě.

Axians vám přináší všechny výhody nových postupů a připraví vaši síť na budoucnost.

Data

PŘÍSTUP K DATŮM BEZPEČNĚ, KDYKOLI A KDEKOLI

Ať už používáte jakýkoli typ sítě, s Axians využijete všechny možnosti konvenčních sítí LAN i moderních nebo hybridních cloudů. Nabízíme vám zajištění bezproblémové komunikace v rámci všech služeb, které provozujete – od přenosu dat mezi pobočkami po hladký chod vašeho e-shopu. Spolehlivou podporu v souladu s individuálními cíli zajišťujeme pro provozovatele webů, call centra, online obchody, obchodní i výrobní podniky. Klíčovými prvky jsou chráněný transport dat a dokonalý přehled o tom, kudy jaká firemní data sítí putují. Bezpečnost dat a jejich okamžitá dostupnost je v Axians zásadní.

Služba

Vše v jednom vašim potřebám

Navrhujeme a implementujeme řešení přizpůsobená specifickým potřebám a požadavkům i formou služby. Jejím cílem je optimalizovat firemní IT procesy – vybrat takové řešení, které zvýší jejich efektivitu a zároveň sníží nákladovost. Přeneste zodpovědnost a znalost správy vaší síťové infrastruktury na specialisty z Axians.

Modernizace sítě

PRO VAŠI DIGITÁLNÍ TRANSFORMACI

Spolehlivá IT infrastruktura, která dokáže pružně reagovat na nové požadavky a změny, se stává podpůrnou sítí a páteří celé organizace. Umožňuje optimalizovat procesy, usnadňuje práci uživatelů a pomáhá firmě růst.

Díky odborným znalostem a zkušenostem z mezinárodního prostředí jsme připraveni stát se vaším důvěryhodným partnerem pro moderní, inovativní a flexibilní IT prostředí. Naším cílem je podporovat úspěšné obchodní procesy. Nabízíme flexibilní smlouvy na plný servis pokrývající všechny výzvy, kterým můžete čelit – od plánování a implementace až po optimalizaci provozu.

Automatizace

Cesta k úsporám a konkurenčním výhodám

Aby si společnosti udržely konkurenceschopnost, potřebují trvalý přístup ke svým datům a model „just in time“ v celé síťové infrastruktuře. Prostřednictvím automatizačních řešení vám pomůžeme vybudovat síťové prostředí, ve kterém bude vaše infrastruktura samostatnou jednotkou schopnou analyzovat sama sebe (analýza velkých dat), zpracovávat změny (forenzní funkce) a reagovat plně automaticky (SDN).

Flexibilní síť

SOFTWARE DEFINED NETWORKS (SDN)

Požadavky kladené na datová centra rostou, ale konvenční sítě je často nedokážou naplnit. Komplikací je také časová náročnost a nedostupnost dokumentace a informací ohledně využití komponent. Přístup SDN vám umožňuje nejen dosáhnout požadovaných cílů, ale zároveň nabízí jednodušší konfiguraci a správu síťových komponent. Díky monitorování výkonu a dostupnosti zajišťují trvale vysoký výkon služeb datového centra.

Jak vám můžeme pomoci?