Kariéra

Jsme IT nadšenci táhnoucí za jeden provaz

PŘIDEJ SE K NAŠÍ SPOLEČNÉ CESTĚ

Více
Více
Více

Moje Axians cesta

Lucie

Ze školy rovnou do Axians.

V Axians jsem začala pracovat před několika lety hned po dokončení univerzity na pozici Office asistentky. V průběhu času, a s přibývajícími zkušenostmi, byla náplň mé práce stále obsáhlejší a zajímavější.

 

Každý den se naučím něco nového.

Díky skvělému a vstřícnému přístupu vedení a kolegů jsem se přes pozici Office Managera dostala až k pozici Delivery Coordinatora. Nyní se starám o fakturaci, onboardingy atd. a každý den mám možnost naučit se něco nového.

Radim

Z vedení vládního CERT týmu do Axians.

Kybernetické bezpečnosti se v pracovním i soukromém životě věnuji už více než deset let. Po delší době ve státní správě na pozici ředitele vládního bezpečnostního týmu CERT jsem se rozhodl, že je čas na změnu, a společnost Axians byla tou správnou volbou.

 

Když jdou odborné znalosti ruku v ruce se skvělým týmem.

Pracuji v Axians více než dva roky na pozici Head of Cyber Security a dostal jsem možnost spolupracovat s několika špičkovými bezpečnostními týmy jak v České republice, tak v zahraničí. Výborné odborné schopnosti se snoubí se skvělou partou lidí, díky které si práci zde opravdu užívám.

Valter

Axians je pro mě unikátní hlavně díky lidem.

Po letech řízení komplexních a strategických projektů v rámci poskytování IT služeb v interním i zákaznicky orientovaném prostředí mezinárodních korporací jsem se připojil k týmu Axians na pozici Principal Project Manager. Našel jsem zde řadu příležitostí a skupinu úžasných lidí, jenž dělají z Axians opravdu unikátní společnost.

 

Důvěra a respekt.

V Axians si navzájem důvěřujeme a respektujeme se, jedině tak dokážeme našim zákazníkům poskytovat špičkové služby s lidským přístupem. Jsem rád, že jsem dostal důvěru a od ledna 2021 se starám o brněnský tým projektových manažerů.

  • káv měsíčně
  • školení v roce 2021
  • sq m
    prostorných kanceláří
Pošli nám svoje CV
Naše DNA

Nahlédni do našich kanceláří

Přidej se k nám!

 

Axians je ICT brand společnosti Vinci Energies.

Důvěra, samostatnost, odpovědnost, podnikatelský duch a solidarita. To jsou hodnoty, které spojují společnosti v rámci skupiny VINCI Energies. Být součástí skupiny nás nejen spojuje, ale hlavně posiluje.